Povolit vysoce kvalitní streamování mobilních dat v Apple Music

Apple Music je rychle jednou z nejlepších služeb streamování hudby, pro které se v tuto chvíli můžete zaregistrovat. Je to ideální tam s Spotify, pokud jde o jeho hudební knihovnu. Služba pro streamování hudby společnosti Apple podporuje streamování nejvyšší kvality hudby. Ačkoli ve výchozím nastavení streamuje pouze kvalitní hudbu na Wi-Fi. Pokud posloucháte hudbu na mobilních datech, můžete si všimnout snížení vysoké kvality hudby. Tato funkce pomáhá ušetřit vaše mobilní data tím, že upustí kvalitu streamování hudby.

Pokud však máte vysoký uzávěr mobilních dat, možná budete chtít povolit vysoce kvalitní streamování na Apple Music. To posílí vysokou kvalitu zvuku, i když poslouchá hudbu využívající vaše mobilní data. Ačkoli „vysoká kvalita“ nenaznačuje nejlepší kvalitu. Než budete pokračovat, uvědomte si, že to posílí vaše využití mobilních dat a také přepne funkci, pokud jste na neomezeném datovém plánu.

Kromě toho můžete v případě potřeby přepnout mezi vysokou kvalitou a streamováním nízké kvality. Nemuseli byste tedy obavy o překročení vašeho měsíčního limitu dat. Bez jakéhokoli typu ADO tedy zkontrolujeme, jak přesně umožnit vysokou kvalitu při výběru buněk v aplikaci Apple pro streamování hudby na Androidu.

Povolit vysoce vysoce kvalitní streamování na celulárním

Postupujte podle níže uvedených kroků a přepínáte na výběr, abyste umožnili vysokou kvalitu při výběru buněk v Apple Music.

Spusťte Apple Music na vašem zařízení.

Klepnutím na ikonu 3-testů nalezenou v horním ideálu obrazovky a poté klepněte na Nastavení.

V kategorii dat vyberte mobilní data.

Uvidíte volbu zvanou vysoká kvalita na buňce, klepněte na přepínač nebo text, abyste tuto funkci umožnili.

Podívejte se: přesně jak získat hudební funkci Instagramu v jakémkoli typu regionu

Jakmile je funkce povolena v aplikaci, budete moci streamovat hudbu nejvyšší kvality při využití mobilních dat. Přestože, pokud vaše rychlost mobilních dat není dostatečně rychlá, můžete zažít vyrovnávací paměť a melodie by začaly hrát déle. Nicméně mít možnost streamovat nejvyšší kvalitní hudbu v Apple Music není nic nového. Mnoho dalších aplikací pro streamování hudby nabízí možnost přepínat nebo vypnout vysoce kvalitní streamování na mobilních datech.

Apple Music vám také umožňuje úplně přepínat volbu streamovat hudbu pomocí mobilních dat. Pokud tedy máte omezený mobilní datový plán nebo jste s nízkým obsazeným datům, možná budete chtít tuto funkci povolit. Chcete -li to provést, přejděte na nastavení celulárních dat vyhodnocením výše uvedených kroků. Musíte vidět volbu „Použijte mobilní data“, přepněte funkci. Poté již nebudete moci streamovat hudbu při využití vašich mobilních dat.

Přečtěte si dále: Jak přesně vypnout hudbu bezprostředně po stanoveném čase

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post