Odemčení smartphonu v USA se chystá získat mnohem jednodušší, podrobnosti zde

od příští středy, nové standardy odemknutí smartphonu se ve Spojených státech objeví, což z něj usnadní mobilní spotřebitele, což je mnohem snazší dohodou pro mobilní spotřebitele Sledujte a dosahujte odemčenému stavu prostřednictvím svého operátora sítě. Pokud jste uživatelem mobilního zařízení se sídlem v USA, jedná se o docela mezník a níže jsme o změnách pokryli vše, co potřebujete vědět.

Odemknutí smartphonů je již dlouho únavným procesem, přičemž spousta spotřebitelů je připoutána k dopravcům, se kterými si již nepřejí službu. Ale díky novým odemknutí standardů schválených CTIA v roce 2013, které se vztahují na řadu buněčných zařízení včetně tablet, budou dopravci brzy postupovat podle stanoveného postupu pro odemknutí. Stručně řečeno, to naznačuje, že jakmile vyplatíte zařízení, musíte být schopni jej odemknout relativně malým incidentem a to, co se v minulosti mohlo zdát jako remíza, bude nyní strukturovaná strukturovaná , jednotný proces.

AT&T, Sprint, T-Mobile, US Cellular a Verizon budou uplatňovat standardy CTIA od 11. února a naznačuje, že odstoupení zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety, budou odemkovatelná, jakmile smlouva proběhne svůj kurz. Předplacená zařízení se mezitím budou kvalifikovat pro odemknutí nejpozději jeden rok po aktivaci a se všemi hlavními operátory sítě na palubě je to pro spotřebitele obecně trochu dobré zprávy.

Současní zákazníci budou mít svá zařízení odemčena bez nákladů, zatímco ne-zákazníci nebo bývalí zákazníci možná budou muset ponutit malý poplatek. K dispozici budou normální kontroly, aby se zajistilo, že zařízení není ukradeno, ztraceno nebo bylo hlášeno jako zapojené do podvodné činnosti, a musí se nastat některá z těchto případů, odemknutí bude přirozeně odmítnuto.

Ti, kteří jsou v armádě, se mezitím budou kvalifikovat na odemknutí předložení jejich vojenských příkazů bez ohledu na platební podmínky.

Většina již existujících zařízení bude uzamčena společností Master Dotace Lock nebo MSL, což naznačuje, že kód MSL bude muset být shromážděn od nosiče a aplikován na zařízení pro zahájení. Novější zařízení využijí domácí SIM odemknuté (DSU), které umožní dopravci odemknout zařízení. Ale zatímco se zdá, že DSU je pozitivní možností, která se dívá dopředu, pouze to iPhone 6, iPhone 6 Plus a iPhone 5s oficiálně podporují, a dokonce i tehdy, uvedla, že podpora se nekoneje až do 19. února.

Co z toho děláte? Nezapomeňte s námi podělit o své myšlenky níže!

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Amiga v FPGAAmiga v FPGA

Dennis pracoval na této práci přes rok před rokem, než to nedávno uvolnil v fórech Amiga.org (fotografie). Amiga byla pozoruhodná pro jeho využití jedinečných, oddaných procesorových čipů pro úkoly, jako