Philrobokit Anato není Arduino

několik lidí na filipínské hackerspace Filrobotika Pic-based dev deska, která má spoustu podnětů z “mikrokontroléru desky, každý rád nenávidí,” Arduino.

Existuje několik rozdílů mezi PIC16F877A využívanou v ANITO, stejně jako Atmega328 využívané v Arduino: fotografie má trochu méně než polovinu flash paměti “Mega stejně jako méně RAM, má však poněkud vyšší frekvenci . Bylo by skvělé mít Dev Board s arduino styl záhlaví poháněné jedním z těch nových pic32mx čipů, kdyby jen od několika opravdu, opravdu úžasné práce, které jsme viděli. Vezmeme si cokoliv, co můžeme dostat, i když to dodává trochu mnohem více munice pro Pic / Avr Svatá válka.

Jeden skutečně fascinující prvek anito je IDE. Napsaný v Pythonu, Filrobokit IDE má všechny funkce preferovaného IDE každého, který je napsán v elektroinstalaci, plus několik dalších funkcí: AutoComplete je velký bonus, as je schopnost publikovat programy přes Squit2 ISP záhlaví. IDE je nabízen pro Windows, stejně jako Linux (zatím žádný port Mac), stejně jako musí být dostatečné k tomu, abyste vás dostali ze země na fotografii dev svět.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post