Relive Apple iPhone 5S / 5C Keynote na internetu Ideal právě zde [Video]

Apple nakonec odhalil iPhone 5c a iPhone 5s, dva chytré telefony, které okamžitě ověřovaly zánik iPhone 5. V události To také vidělo iWork a iLife Suite pro iOS Go Falmetary of Fee o novějších zařízeních, bylo toho spousta, stejně jako nyní si můžete užít klíčovou poznámku na internetu jako celek.

Akce začala dostatečně klidně, se zjevením, že aplikace iWork pro iOS – Keynote, čísla, stránky – spolu s IMovie i Iphoto, budou doplňující poplatek. Později Apple získal svobodu jít s funkcí sady iOS 7, což nakonec vyústilo v vydání stahování iOS 7 GM. Zprávy byly samozřejmě stejně klidné před příslovečnou bouří, ale ti, kteří chtějí vyzkoušet tyto aplikace pro účinnost, které byly dříve mimo puty, mohou nyní činit bez nákladů.

IPhone 5C byl úplně prvním hlavním prohlášením dne a byl také věrný zvěsti téměř úplně. Gadget je v podstatě re-branded, opětovným iPhone 5, což jde metodou k popisu, proč byla dosud vlajková loď zastaralá. Je to určitě mnohem dostupnější než jakýkoli typ jiného nového iPhone, který jsme viděli, ať už je to „nízkorozpočtové“ dostatečné k zasažení těchto klíčových trhů v Indii i v Číně, řekne jen čas.

Další přišel iPhone 5s s výběrem konfigurace zlaté barvy a snímačem otisků prstů. Vzhledem k tomu, že svět však nadále naznačuje, zda je některá z nich skvělým nápadem, je primární atrakcí pro naše očí vynikající 64bitový procesor A7, něco, co Apple správně potěší. Přezdívka „S“ přidaná k vydání gadgetu byla v minulosti příčinou zmatení, s některými si nejsou jisti, zda to naznačuje základní upgrade nebo něco mnohem podstatnějšího, i když iPhone 5s může šum jako vylepšená verze Jeho předchůdce, samotný procesor, spolu s dotykovým ID, nové funkce CAM atd. Představuje značný skok – potenciálně jediný hlavní upgrade iPhone v letech.

Pokud jste tedy poprvé zmeškali ochranu a chtěli jste si užít klíčovou poznámku od začátku dokončení, můžete to udělat hned teď. Podnik se zlomil z zvyku streamováním ideálu WWDC ze svého webu, avšak bez takového štěstí tentokrát kolem, můžete nyní dohnat každý superlativní, špatný vtip a slintat nad několika novou technologií.

Jakmile strávíte obřad předvádění, nezapomeňte nechat své myšlenky níže!

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 7 GM pro iPhone, iPad i pro iPod touch

IPhone 5C Oznámeno: funkce, datum vydání, náklady

Apple iPhone 5S oznámeno: funkce, datum vydání, náklady [vše, co požadujete vědět]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post