399 $ Huawei Honor 8 představená pro USA s předobjednávkami od dnešního dne

, pokud jste byli předjížděni se záchvatem žárlivosti, když Huawei minulý měsíc oznámil Honor 8 pro čínský trh, pak se připravte na trochu dobrého zprávy. Nyní bylo oficiálně oznámeno, že Honor 8, který obsahuje špičkové specifikace s cenovkou střední cesty, nebude v Číně jedinečně dostupný, jak bylo nyní potvrzeno pro spuštění ve Spojených státech také ve Spojených státech .

Ti, kteří milovali to, co Huawei P9 musel nabídnout, ale neměli rádi náklady na hardware, pak Honor 8 bude pravděpodobně mít vysokou přitažlivost. Když se zařízení dodá, spotřebitelé se ocitnou svědkem ohromujícího kusu sady podporovaného skleněným sklem, která rozhodně vypadá, že by to mělo stát mnohem víc, než to dělá. Ale jak se říká, vypadá to všechno a v případě chytrých telefonů to opravdu jde o vnitřní specifikaci a jak zařízení skutečně funguje v reálném světě.

V případě Honor 8 získají spotřebitelé 5,2palcový displej s plným HD, který balí hustotu 423 PPI, jakož i inovativní kamerový systém s dvojitým objektivem při 12MP, který byl vytažen přímo z Huawei P9. Tento nový kamerový systém je doprovázen frontovou nabídkou 8MP pro ty, kteří nemilují nic jiného než plácnutí filtru Snapchat a zachycení selfies, které mají být sdíleny se světem.

Na zadní straně je také snímač otisků prstů s dvojitou akcí, který nejen poskytuje biometrickou detekci pro účely ověřování a ověřování, ale také se zdvojnásobí jako tlačítko rychlé akce pro určité funkce. Aby zajistil zařízení jeho napájení, Huawei spojil v procesoru Kirin 950 v okta-jádru s doprovodným 4 GB RAM a 32 GB palubního úložiště, které lze dále rozšířit pomocí 256 GB microSD karty. Při sestavení s účinností Android 6.0 Marshmallow by to mělo odpovídat za vysoce příjemný a tekutinový zážitek.

K dispozici je baterie 3000 mAh, která udržuje telefon v provozu a také podporuje rychlé nabíjení po portu USB-C. Navíc je zde také podpůrné kódy IR Blaster a Smart Control 4.0 pro více než 230 000 produktů z přibližně 5 800 plus značky.

Mít tyto specifikace za nabídnou cenu je nepopiratelně oslovit spotřebitele, kteří hledají nové zařízení v Číně a ve Spojených státech, ale pravděpodobně to bude kamerční systém s dvojitým objektivem a inovativní použití senzoru otisků prstů, které to skutečně prodávají zařízení jako uchazeč.

Zainteresovaní jednotlivci v USA se mohou rozhodnout pro zařízení dokončené v Sapphire Blue, Pearl White nebo Midnight Black Color, přičemž ceny začínají na pouhých 399,99 $ za možnost 32 GB a 449,99 $ pro variantu 64 GB.

Telefon je k dispozici pro předobjednávku právě teď až do 3. září a také vám poskytne dárkovou kartu 50 $ pro předobjednávku.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post