Analytik Roadmaps Apple Product Releases pro rok 2013

Analytik Gene Munster byl docela spolehlivý v přesném předpovídání hlavních vydání společnosti Apple a také by zabalil by Cupertino firmu by vydal propojenou televizi někdy příští rok, také poskytl jeho také jeho Nahlédnutí do toho, co by se v příštích dvanácti měsících objevily další nové produkty i upgrady. Mezi nimi, nová rozhlasová služba, sítnice iPad malý i MacBook Airs, iOS 7 a nová verze OS X.

Když pracuje ve vzestupném pořadí, Munster věří, že Apple sníží zbrusu novou rozhlasovou službu kolem března 2013. Nastaveno na konkurenční Pandora, rozšíří se již dominantním nastavením Apple na trhu digitální hudby, a přestože jen málo podrobností je přesně chápáno o tom Služba se bude hrát, samotná volba Tune je pravděpodobné, že spotřebitele přihlásí do předplacení.

Při přesně stejné speciální události očekává, že bude odhalena rozhlasová služba, Munster věří, že Apple uvolní iPad malý s displejem sítnice, což musí sloužit k „řešení jediného značného problému o iPad Mini“. Já osobně cítím, že výdaje jsou mnohem více problémem s ohledem na příjem nového menšího iPadu, ale přidáním displeje sítnice bude alespoň Apple schopen o něco lépe ověřit požadovanou cenu. V současné době je to mnohem víc než iPad 2, který byl na horké mytí, ale s ostřejším displejem se domnívám, že stížnosti obklopující břidlici začnou zemřít.

V červnu, jak lze s největší pravděpodobností očekávat, Munster navrhl, aby nová verze OS X a iOS byla odhalena na WWDC. Zdá se, že každoroční vydání stahování v posledních několika letech klesla dobře, očekává, že mnohem více se při příští rok přijde. Mezitím bude iOS 7 značný v tom, že vliv Scott Forstall již nebude převládat. Všechny tyto materiálové dopady budou pravděpodobně odstraněny, protože Jony Ive vezme správu mobilního softwaru Apple a také přemýšlí o jeho pozitivním vlivu na styl produktu v průběhu let, bude mnoho fascinováno, když přesně uvidíme, jak Brit ovlivňuje nové vydání.

MacBook Air může dodržovat vedení MacBook Pro při používání displeje sítnice, avšak zářijový upgrade iPhone, uvádí Munster, bude „skromný“ podobný posunu iPhone 4 na 4S. Poskytne také přezdívku „iPhone 5S“ a nabídne rychlejší procesor, posílí paměť a také vylepšenou kameru.

Nakonec věří, že iPad bude vypadat mnohem víc jako iPad Mini, a také zvažovat, že to není trik, Apple se snaží odlehčit tuny tabletu, který se s generacemi těžší, očekávat, že bude tenčí jako tenčí jako tenčí jako bude tenčí jako tenčí jako tenčí jako tenčí jako bude tenčí jako tenčí jako tenčí jako tenčí jako bude tenčí jako tenčí stejně lehčí než iPad 4.

(přes AppleInsider)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Adobe vydává aktualizace téměř všech inovativních cloudových aplikací včetně Photoshopu a Lightroom pro iPadAdobe vydává aktualizace téměř všech inovativních cloudových aplikací včetně Photoshopu a Lightroom pro iPad

, pokud jste inovativní jednotlivce Adobe, s největší pravděpodobností dnes vidíte spoustu aktualizací aplikací. Společnost Adobe provedla nové aktualizace téměř všech svých inovativních cloudových aplikací na několika platformách. Počínaje Photoshopem