Human Powered Flight Extravaganza

V situaci, kterou jste neslyšeli, cena Sikorsky, aeronautické obtíže vyvinout helikoptář s lidským poháněným, který se může pohybovat ve třech metrech po celou šedesáti sekundách. Tento extrémně tvrdý inženýrský úspěch byl dosažen společností Aerovelo, spolu s velkou asistencí z University of Toronto, stejně jako obchodní podniku, který je součástí stylu, stejně jako výroba rotorcraft. Tato cena stála po třiceti letech, stejně jako to není z nedostatku pokusu; V 80. letech, stejně jako 90. letech, univerzity v Japonsku vyzkoušeli svou ruku na výzvě, stejně jako v poslední době měl tým z univerzity Marylandu jít na něj.

Ale pokud jde o letecko-poháněný let, helikoptér je jen o nejmenší účinné metodě, aby se dostal ze země. Požadavky na vrtulníky Síla dodávat svůj vlastní výtah stejně jako tah, zatímco letouny pouze požadavek vyrábět nějaký hybnost.

Od jízdního kole-poháněného přechodu anglického kanálu v roce 1979, Lid-poháněný let přišel dlouhou cestu, zatím, že další královská letecká společnost bude držet Icarus Cup 2013. Je to soutěž, kde týmy milovníků letadel Bude bojovat v obtížích měření vzdálenosti, rychlost, vytrvalost, stejně jako přesnost přistání.

Ne, není to ornitopter z notebooku Da Vinciho, nicméně lidské prsní svaly pro to však nejsou mocné.

Díky [DAINBRAMAGE1991] Za to, že to zasílají.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post