Laser-Powered DSLR Auto Focus Světlo

[Adrian] využívá jeho Canon 40d spíše běžně v temných nebo nízkých světelných situacích, stejně jako objevil palubní auto zaměření pomáhat výkonu být trochu frustrující. V konkrétních režimech zaostřování je automatické zaostřovací světlo naprogramováno pro vypnutí, když bylo dosaženo zaostření. Všiml si, že pokud jeho předmět se pohybuje nebo modifikace zaostřovacího bodu, než zapadne obrázek, se Světlo AF nevrátí, aby pomohl při refokování obrazu.

Chcete-li tento problém vyřešit, rozhodl se vyvinout doplňkové automatické zaostřování pomoci, které by mohlo být spuštěno na vůli. On koupil cenově dostupný laserový ukazatel s nastavitelnou čočkou, pak jej zkrátí, aby se dostal na velké části. Namontuje ho na jeho fotoaparát, stejně jako modifikovaný objektiv, aby vytvořil rozostřený paprsek světla, která měří přibližně 6 “x 12” při pěti stopách.

Laserový ukazatel udělal techniku ​​- jeho fotky vycházejí mnohem hezčí, že může rychle doporučit své záběry v nízkém světle. I když to funguje skvěle, s výstavbou není naprosto spokojen, zejména s pravdou, že musí ručně spouštět laserovým ukazatelem.

Verze 2 je v pracích, které využívá starou horkou botu, která spustí laser, kdykoliv tlačí uvolnění závěrky v polovině dolů. Podle svého blogu má nějaké otázky načasování, spustí ho, aby chytil laser ve většině fotografií, které bere. [Adrian] pracuje obtížně opravit problém, stejně jako jsme si jisti, že ocení jakýkoliv typ tipů, které můžete mít.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post