Nainstalujte Android 7.1.1 Nougat Factory Picture na Google Nexus 9 WiFi

Nexus 9 má to štěstí, že získal Android 7.1.1. 9palcový phablet zvládl, aby zapůsobil na mnoho jednotlivců po celém světě. Nyní s nejnovější verzí Android v kapse se zařízení ve srovnání s jinými tabletami ve svém rozsahu stalo spíše nepřekonatelným.

Nová sestavení od společnosti Google je právě zde s číslem sestavení NMF26F, založené na nejnovějším Nougat Android 7.1.1. Google Pixel je další zařízení, které obdrželo podobnou aktualizaci firmwaru. Aktualizace přináší četné opravy chyb a zlepšení stability.

Pokud jste však přizpůsobili svůj firmware skladu nebo jste zakořenili zařízení, pak existují možnosti, které nemusíte získat aktualizaci přes vzduch. Při nákupu k instalaci nejnovějšího dostupného firmwaru na zařízení Nexus a přivedení zpět do skladu do skladu je nejjednodušší dostupnou volbou blikající tovární obrázek. Pokud jste nainstalovali přizpůsobenou ROM, pomůže vám to vrátit se zpět ke všemu zásobě.

Takže dnes v tomto článku popíšeme přesně, jak můžete nastavit Android 7.1.1 Nougat Factory Picture na tabletu WiFi Nexus 9.

Stáhněte si Nexus 9 WiFi Android 7.1.1 Tovární obrázek

Stáhněte si Nexus 9 WiFi Android 7.1.1 Tovární obrázek

Předpoklady

Nastavte ADB a Fastboot na počítači. Celý Android SDK si můžete stáhnout odtud nebo získat rychlý instalační program ADB a FastBoot odtud. Pro Mac nebo Linux OS klikněte sem.

Nainstalujte do počítače šoféry Nexus USB.

Otevřete nastavení> Volba návrháře a povolte ladění USB na vašem zařízení.

Pokud je tato volba k dispozici, přejděte na návrhářské volby a povolte odemknout OEM odemknout.

Nainstalujte Android 7.1.1 Tovární obrázek na Google Nexus 9 WiFi

Stáhněte si tovární obrázek shora a přeneste jej do počítače.

Ujistěte se, že máte na počítači konfiguraci ADB a FastBoot. Přijměte také vždy povolte z tohoto počítače, když poprvé připojíte zařízení, abyste umožnili ladění USB.

Nyní vypněte zařízení a odpojte jej od počítače.

Spuštění do režimu Bootloader nebo Fastboot. Chcete-li tak učinit, stiskněte a podržte hlasitost dolů/nahoru a tlačítko napájení současně po dobu 5-6 sekund. Když uvidíte obrazovku Bootloader, připojte zařízení k počítači s použitím kabelové televize USB (pokud je k dispozici volba, vyberte FastBoot). Můžete také problémem následujícího kódu, když je propojen s počítačem, spustit se do bootloaderu.

ADB Reboot Bootloader

Nyní připojte zařízení k počítači a nechte nainstalovat šoféry.

Přejděte na místo, kde jste na PC vložili soubor obrázku továrního a extrahujte jej, abyste získali data s .img.

Zatímco složka s extrahovaným továrním obrázkem je otevřena, spusťte soubor flash-all.bat na Windows PC a potvrďte proces blikání. Počkejte na proces dokončení. Pokud používáte Linux nebo Mac OS, spusťte soubor flash-all.sh a postupujte podle pokynů.

Jakmile je to provedeno, restartujte zařízení normálně. Když uvidíte nové logo spouštění, znamená to, že byl systém úspěšně nainstalován.

První bota může chvíli trvat, takže buďte trpěliví. Můžete také vyžadovat odemknutí bootloaderu na svém Nexus 9. Chcete -li tak učinit, potíže s příkazem „FASTBOOT OEM Unlock“. Pokud požadujete zamknout bootloader, stačí potíže s příkazem „Fastboot OEM Lock“, zatímco je připojeno zařízení.

Pokud máte nějaké dotazy, můžete se zeptat v sekci komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post