ESP32 stejně jako Raspberry PI převzetí hry Kid LCD

Dítě Nintendo Hra, stejně jako jeho spousta permutací představují jeden z nejznámějších a úspěšných herních platforem. Tam bylo desetiletí-dlouhý úsek času, kde nejvýznamnější mladík v poledním prostoru byl ten, kdo přinesl do svého hru dítě, takže zbytek třídy by se mohl chouvat stejně jako zkontrolovat současný titul Pokemon.

Ale ty dny jsou dlouhé pryč, stejně jako nyní tyto kdysi vytvalené kapesní počítače mohou být pro melodii na druhém trhu. Díky tomu je nejlepší čas zkontrolovat tuto práci [KGSWS] vydaném právě nedávno, který vám umožní rozhraní herní dítě LCD s ESP32 nebo malinovou pi. V nejzákladnějších aplikacích vám umožní tlačit video z vašeho počítače Linuxu ven do hru Kid LCD přes WiFi. Nicméně jako video níže ilustruje, to je jen myšlenka ledovce.

S ESP32 zapojeným mezi LCD displejem kapesního počítače, stejně jako primární PCB, mikrokontrolér může rovněž působit jako gadget úlovků využívajícím režim I2S CAM. Ve srovnání s tím, co skončí na LCD displeji rukou, zaznamenaná hra [KGSWS] ukazuje vypadá fantasticky. Vizuály jsou ostré i tekuté, stejně jako přirozeně postrádající slavný chlapec (pokud je poněkud nevuseating) nazelenalý odstín.

Práce rovněž zahrnuje schopnost řídit různé herní dítě LCD, což umožňuje pro některé fascinující možnosti. Obrázek může být natažen tak, aby pokryl několik displejů, které [KGSWS] demonstruje hraním hry na 3 x 3 mřížce záchranných panelů, ale každý LCD displej může být řízen individuálně jako je situace s velkými digitálními hodinami vidět výše.

Ať už se snažíte najít metodu chytit hru na opravdový hardware, nebo chcete běžet Retropie na originální hře sítí, jsme extatice, abychom zjistili, co lidé přicházejí s využitím tohoto projektu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Laser PupLaser Pup

[Joe] Poslal nám tento projekt s názvem Laser Pup. Poté, co viděl mnoho dalších pracovních míst s IObridge, jako je pivo nalévání a psa léčit dávkování, chtěl udělat svůj vlastní.