Dává flip tečky Olejový úprava oleje zavřít

Flip Dot obrazovky jsou pozoruhodné – stejně chudé je to tak těžké objevit velké panely, které by mohly hrát, ale to je pro ještě jeden článek. [Pierre Muth] byl spolupracovat na to, aby se objevily různé, stejně jako fascinující věci k dokončení s těmito flip teček, stejně jako on právě nedávno prozkoumal přesně, jak je můžete překlopit velmi jemně.

Nyní pravděpodobně budete mít na paměti [Pierre’s] práci z dřívějšího letos, kde kdy je to možné, jak je to možné rychlosti obrazovek. Využití techniky pro vypouštění kondenzátoru, který učinil 30 fps, což je naprosto velkolepé práce. Tentokrát kolem sebe se pokoušel udělat něco podobně vynikající mikro-šlápnutím tečky. Je to koncept bonkers, stejně jako bohužel nefungovalo. Zdá se, že tečky jsou navrženy pro dva stabilní specifikuje, stejně jako prostě nemůžete dostat velmi velký výkon s mezi státy.

Podél metody však měl A-HA moment. Část toho, co si přál, aby dokončil s mikrosteppingem, bylo slučné modifikace specifikace, stejně jako pro to, že právě popadl viskózní tekutinu, která je tlustší než vzduch: Vaseline olej. (Představíme si, že to není kakoa-vonná odrůda, nicméně, kdo ví?) Vzal stránku z minerálového oleje chlazeného PC Sub-žánr, jakož i použil to za flipdoty. Nicméně zobrazení videa po přestávce, stejně jako uvidíte, že pomalejší animace jsou velmi příjemné sledovat, stejně jako clackity-clackity, která vás řídila ořechy, zatímco se snaží pracovat, je nyní šeptá ticha. Je to nový svítání pro displeje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post