Nepodaří v týdnu: Inaugurační vydání

Jsme si jisti, že jste všichni čekali na okraji svých míst, abyste zjistili, jehož projekt to dělá jako první hackaday selhání týdne. Počkejte déle, je to [Mobile Will] s jeho žalostným příběhem o monitorování AC aktuální využití.

Pracoval na mikrokontroléru ovládaného síťového vývodového projektu a chtěl přesný způsob, jak měřit AC proud používaný zařízením připojeným k němu. ADE7753 Energetická měření IC byla pro to nejlepší, takže vytvořil desku nad a koupil ji z parku Osh. Po naplnění součástí ho připojil k jeho Arduino pro testovací běh a poof! Kouzelný modrý kouř vznikl z desky. Jak jste pravděpodobně hádali – to také smažené Arduino, ve skutečnosti tání plastového pouzdra propojovacího drátu, který nesl rampantního proudu. Díky designérům USB části jeho základní desky neztratil počítač, aby se stávající ochrana vyhozena, vyžadovala restartování restartování.

Nemůžeme se dočkat, až uslyšíme konverzaci v komentářích. Ale jak je to náš první fotkový příspěvek, rádi bychom vám připomněli: [Mobile Will] už ví, že se přišroubuje, takže žádná kopírování na jeho dovednosti nebo jiné neproduktivní dibbur. Udržujme tento rozhovor produktivní, jako to, co to způsobilo? Stále není zcela jistý, a to by bylo výhodné informace pro vytváření budoucích iterací. UPDATE: Zde je schematická a krádež na palubě.

Máme trochu mnohem více sdílet v tomto příspěvku, takže budete mít čtení po přestávce.

Byla tam tunu příspěvků, které jsme podali pryč pro budoucí použití. Naším plánem je vybrat jeden týden (výběrový proces je docela libovolný, promiň!). Bylo těžké projít smažené obvody pro první příspěvek. Ale selže může zahrnovat projekty, které se prostě neukázaly, jako byste chtěli a mnohem více. Na co čekáš? Zapište si své selhání a pošlete to naši cestu.

Rádi bychom také zmínit, že existuje několik výklenek webových stránek, které se již specializují na tyto typy inženýrství selhává. [Daniel] napsal, aby nám řekli o tom, co nazývá jeho “New-Ish” Místní motor. Další pravidelná čtečka, jehož projekty byly uváděny mnohokrát zde v Hackaday také chvíli.

To je to až do příštího čtvrtek. Pak vás uvidíme!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post