Apple vysvětluje, proč Xcloud, Google Stadia a další služby streamování her nebudou na iOS

povoleny, o rozhodnutí společnosti Microsoft je hodně hluku přestat pracovat na iPhone a iPad verzi své služby pro streamování her XCloud . Rozhodnutí přišlo, protože Apple neumožňuje aplikaci potřebnou k tomu, aby se to stalo – klient Xcloud – do obchodu s aplikacemi. Nyní Apple vysvětlil, proč tomu tak je.

Podle Apple je to jednoduchá situace, kdy XCloud porušuje stávající pokyny pro App Store, spíše než firmu, která se snaží být trapné. I když je to otázka argumentu o tom, zda je to nějaký druh jiného.

App Store byl vytvořen jako bezpečné a také důvěryhodné místo pro zákazníky, aby našli a stahovali aplikace, a také skvělá příležitost pro společnost pro všechny vývojáře. Než se dostanou do našeho obchodu, jsou všechny aplikace přezkoumány proti stejné sadě pokynů, které mají chránit zákazníky a poskytnout vývojářům spravedlivé i rovné podmínky.

Naši zákazníci potěší skvělé aplikace i hry od milionů vývojářů, stejně jako herní služby, mohou v obchodě s aplikacemi absolutně spustit, pokud dodržují stejnou sadu pokynů použitelných pro všechny vývojáře, včetně odesílání her jednotlivě k kontrole, a také se objevovat v grafech a také vyhledávání. Kromě obchodu App Store si mohou vývojáři vybrat, aby oslovili všechny iPhone i iPad uživatele na webu prostřednictvím Safari a dalších prohlížečů v obchodě App Store.

Jak byste očekávali, Microsoft není šťastný, protože toto vysvětlení nebude mít jako konec diskuse. Místo toho je vydáno vlastní prohlášení, které vyvolává stín přímo na Apple a říká, že jeho zákazníkům popírá možnost hrát cloudové hry.

Naše testovací období pro aplikaci Project Xcloud Preview pro iOS vypršelo. Bohužel nemáme cestu, která by přinesla naši vizi cloudových her s Xbox Game Pass Ultimate pro hráče na iOS prostřednictvím Apple App Store. Apple stojí sám jako jediná platforma pro obecné účely pro odmítnutí spotřebitelů z cloudových her a služeb předplatného her, jako je Xbox Game Pass. Stejně jako trvale zachází s herními aplikacemi odlišně a aplikuje na nehraniční aplikace, i když zahrnují interaktivní obsah.

Nakonec Apple pravděpodobně ví, že Xcloud nebude stačit k tomu, aby lidé přepnuli z iPhone na cokoli jiného. To však neznamená, že není naděje. Apple nakonec povolil aplikaci Steam Link Valve do App Store. Je možné, že zde lze dosáhnout podobné smlouvy.

(Via: The Verge)

Stejně tak byste se mohli rádi podívat:

Stáhněte si odkazy IOS 14 Beta 1 IPSW a také nainstalujte na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Stahování: iOS 14 veřejný profil OTA 4 OTA vydaný pro všechny vyzkoušet

iOS 14 beta 4 datum vydání ke stažení: Zde je kdy očekávat

Stáhnout: iOS 14 Beta 4 IPSW odkazy, iPados 14 Beta 4 vydáno

IOS 14 Beta 4 OTA Profil Data Stahování vydaných bez účtu Dev, zde je návod, jak to získat

Útěk z vězení iOS 13.6 Pomocí checkra1n, tady je, jak

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, více pomocí UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 13.6 Final IPSW odkazy, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post