Nástroj pro útěk z vězení all-in-one pro Windows RT vydal

o pár dní zpět, informovali jsme o zprávách, že dev jménem „CLROKR“ objevil útěk z vězení, který umožnil operační systém Windows RT na to Spusťte nepodepsané aplikace založené na paže. Ne více než o několik hodin později společnost Redmond odpověděla na ujištění majitelů RT tabletů, že neexistuje bezprostřední bezpečnostní hrozba a že oprava bude k dispozici během několika dnů. Ačkoli přidat zajímavé zvraty ke sborníku, další vývojář se zazvonil s nástrojem, který způsobuje, že proces útěku z vězení jednou z automatizovaných snadnosti, a jak je to téměř vždy případ průlomu Windows Phone / Android Modding .

Chlap za tímto upravenými útěk z vězení pracuje pod držadlem „Netham45“ a vydal dávkový soubor exploit. Za účelem zařízení pro útěk z vězení RT RT mění klíčovou oblast jádra Windows RT, což umožňuje nepodepsaným aplikacím běžet v případě, který by jinak nebylo možné.

V kontrastním způsobu, jakým Apple reaguje na útěk z vězení svých rozsahu zařízení iOS, nabídl Microsoft malou chválu „vynalézavosti“ CLROKR, aby našel vykořisťování a úspěšně provedl nepodepsaný kód. Jak již víme, útěk z vězení je připoutaný v přírodě, což znamená, že je třeba použít přestávku pokaždé, když je tableta Windows RT zavedena.

Přivázaný útěk z vězení je něco, co mnoho uživatelů iOS bude více než znát, a ačkoli je to vždy lepší jako možnost než žádný útěk z vězení, svoboda získaná tím, že vaše zařízení umožňuje provozovat nepodepsané aplikace a vylepšení, do určité míry svoboda, svoboda Chcete -li zařízení vypnout a zapnout.

Takže za pár dní bylo nalezeno útěk z vězení, Microsoft slíbil, že jej připojí, a jako obvykle se člen XDA-vývojáře potýkal se zlepšeným nástrojem pro útěk z vězení. Nový nástroj v podstatě dělá totéž jako originál, pokud jde o útěk z vězení, ale poskytuje užitečnou užitečnost all-in-one, což zase usnadňuje pochopení věcí.

(Zdroj: Twitter)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post