ARCUS – Nejlepší aplikace pro Android pro úpravy témat

lidé slyšeli o tématech, která přizpůsobují nebo mění vzhled a pocit jejich zařízení. Slyšel však někdy nějaký jednotlivec o aplikaci, která může přizpůsobit samotná témata? Arcus, ohromující aplikace pro přizpůsobení tématu, není pro vývojáře neznámá pomocí OS Roms CyanogenMod nebo lineage.

Někteří lidé by to mohli porovnat s tematickým motorem substrátu, ale to není to, co se zdá být. Samotný Arcus nemůže přizpůsobit vaše zařízení. Není to téma. Arcus je aplikace, která může přizpůsobit téma. Whoa, to zní divně, že? No, všechno bude křišťálově jasné za vteřinu.

Navrhovaný článek: Naše oblíbené aplikace pro Android [vydání 2016]

Existují vývojáři, kteří používají ROM vyrobené na míru, jako je CyanogenMod, linie OS… a téměř všichni vývojáři používají témata k přizpůsobení svého zařízení. Pro některé vývojáře jsou témata hlavním důvodem přechodu ze skladu ROM na na míru vyrobenou ROM. V obchodě Google Play lze najít spoustu témat, z nichž si můžete vybrat. Každé téma je zvláštní a všestranné ve svém vlastním výběru designu a barvy. Vývojáři v jejich výrobě hodně tvrdě práce.

Co je Arcus?

Někdy pro některého uživatele není téma prostě tak uspokojivé. Buď se jim nelíbí barva nebo design, nebo něco jiného, ​​a tím odmítá téma. Tady je, když Arcus přijde do hry. Arcus umožňuje přizpůsobení témat s různými výběry barev a designové materiály. Například jste si stáhli téma.

Všechno o tématu je podle vaší preference s výjimkou barvy. Barevné schéma, které téma používá, je materiální růžové, ale například chcete, aby byla odvážná modrá. Arcus to dokáže. Jen pár kliknutí a téma by bylo přizpůsobeno podle vašeho výběru. Je to mnohem více podobné přestavbě tématu, ale ne od nuly.

Také si přečtěte: 16 nejlepších aplikací pro Android z roku 2016

VAROVÁNÍ- Používání Arcus pro přizpůsobení témat a jeho použití na zařízení nezpůsobuje porušení autorských práv, ale sdílení tématu nebo jeho zveřejnění na internetu nebo v obchodě. Jeden jednoduše nemůže motiv upravit a zveřejnit jej šíření slova, které ji vyvinuli.

Kroky ke stažení přizpůsobitelných témat

Všechna témata nejsou přizpůsobitelná. Někteří vývojáři si rádi udržují svůj úplný nárok na aplikaci. Proto některá témata dostupná v obchodě Play nemusí být kompatibilní s Arcusem. Arcus má však vestavěný obchod, který ukazuje seznam témat, která jsou s ním kompatibilní. Obchod je však stále ve fázi beta.

Otevřete aplikaci Arcus a klikněte na ikonu zobrazenou na obrázku výše.

Tam uvidíte řadu karet, které obsahují „placená témata“, „svobodná témata“, „bootovací animace“, „záhlaví“, „navigační bary“.

Jakákoli aplikace stažená z obchodu (beta) je kompatibilní s Arcusem.

Stačí kliknout na své preferované téma a přesměruje vás do obchodu Google Play, odkud jej můžete nainstalovat.

Aplikace Note-Arcus je nejen kompatibilní s tématy, ale také s určitými bootovacími animacemi, záhlavími a navigačními pruhy. Arcus však pracuje pouze s ROM založenými na OS na bázi CyanogenMod.

Nenechte si ujít: IOBIT APPLOCK – Face Lock je nejlepší bezpečnostní aplikace pro ochranu a soukromí

Kroky k přizpůsobení a vytvoření tématu

Otevřete aplikaci Arcus, seznamuje vás s dostupnými tématy pro přizpůsobení.

Vyberte téma (například bez námahy).

Představuje uživateli dvě karty (materiál a odvážný).

Zde bude seznam barev a návrhů, z nichž si můžete vybrat.

Vyberte svůj preferovaný motiv (například- bold cyan).

Představí uživateli mnohem více možností, jako jsou tapety, zámky, písem atd.

Například- Pokud si chcete písmo přizpůsobit, klikněte na možnost Fonts a předloží uživateli seznam písem.

Klikněte na znaménko +.

Poté vyberte možnost sestavení z možností vyskočení.

Počkejte, až bude vytvořeno vaše přizpůsobené téma.

Kroky k instalaci a aplikaci motivu

Otevřete aplikaci Průzkumníka souborů.

Přejděte na interní úložiště (SD karta) »Arcus.

Zde uvidíte podepsanou .apk tématu, které vybuduje.

Klikněte na něj a poté nainstalujte kliknutím na instalaci.

Po dokončení instalace přejděte na nastavení »Témata.

Zde uvidíte seznam nainstalovaných témat.

Vyberte ten, který jste právě nainstalovali, a klikněte na něj.

Nakonec klikněte na Použít a použít motiv.

A je to. Nyní si můžete podle svých preferencí vytvořit vlastní témata na zakázku. Pokud se vám tento postup budování motivu cítí zaneprázdněn, vývojáři vytvořili prémiovou verzi této aplikace. Prémiová verze umožňuje okamžité přizpůsobení, budování, instalaci a použití funkce. To jistě způsobuje, že proces potíží bezplatný, ale přichází za cenu. Doufejme, že je vše zabaleno. Tím si teď vezmu dovolenou.

Přečtěte si dále
10 nejlepších témat substrátu pro Android (zdarma a placené)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post