Pokemon Go 1.9.0 pro iOS, 0,39.0 pro vydání Android ke stažení, tady je to, co je nové

úžasné zprávy Pokemon Trainers! Pokemon GO 1.9.0 pro iOS a 0,39.0 pro stahování Android APK jsou nyní zaváděny do obchodů s aplikacemi po celém světě. Zde je to, co je v této aktualizaci nového.

Tato nejnovější aktualizace sleduje Hot na patách předchozí aktualizace Niantic, která zahrnovala nejen funkci Fantastic Buddy Pokémon, ale také řadu vylepšení stability, která zaručila příjemný zážitek při používání příslušenství Pokémon Go plus.

S těmito nejnovějšími změnami Niantic pokračuje v vylepšení pro ty hráče Pokémon Go, kteří jsou dostatečně tvrdí, aby si mohli koupit Pokémon Go plus nositelné, což upozorňuje majitele nedalekých Pokémon a Pokestops. Verze 1.7.1 pro iOS a verzi 0,37.1 pro Android zaručila, že majitelé PLUS měli stabilní zážitek, když byl hardware připojen. Tato nejnovější verze představuje schopnost školitelů pokusit se zachytit Pokémona, se kterým se setkávají, když používají kadidlo prostřednictvím příslušenství Pokémon Go Plus.

Výše uvedené zahrnutí je pravděpodobně nejvýznamnější změnou u této nejnovější verze hry, ale rozhodně to není jediná. Niantic také představil novou funkci umístění zachycení, která je mnohem více vylepšení uživatelského rozhraní než skutečné přidání interaktivních funkcí.

Nyní, když je pokémon napaden a jeho informační obrazovka je s ním interagována, trenéři mohou okamžitě zjistit, kde byl tento konkrétní Pokémon chycen. Dobré vylepšení, které nepochybně vezme trenéry dolů paměťovým pruhem, ale ne přesně průkopnická funkce, která bude udržovat hráče v návratu pro další.

Pokud tyto dva pozoruhodné doplňky z rovnice vezmete, pak vám zůstane aktualizace pro iOS a Android, která se snaží pokusit zavést řadu základních oprav chyb, aby byl zážitek mnohem příjemnější a méně nepříjemný, jeden pro všechny zúčastněné. Niantic také škádlí trenéry se zárukou, že „některé vzrušující funkce a změny“ přijde na Pokémon Go velmi brzy.

Doufejme, že jednou z těchto vzrušujících změn je zavedení aplikace Apple View dříve než později. Koneckonců, kdo nechce používat svůj pohled Apple, aby viděl vaječný poklop nebo byl informován v reálném čase, když je Pokémon poblíž?

Pokemon GO 1.9.0 pro iOS a 0,39.0 pro Android jsou k dispozici ke stažení z obchodu s App Store a Play. Zde je nezbytné poznamenat, že nová aktualizace se stále šíří prostřednictvím obchodů s aplikacemi po celém světě. Pokud si hned neuvidíte aktualizaci v App Store podle vašeho výběru, zkuste to znovu o něco později.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Nejlepší cheaty Pokemon Go, vylepšení, návrhy [průvodce]

Jak si vydělat zakázaný účet Pokemon Go

Nejlepší alternativy Pokevision pro Pokemon Go On iOS, Android, Web

Pokemon Go ++ Hack 1.7.1 / 0,37.1 Stáhnout pro iOS a Android vydán

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post