Samsung konečně popisuje, proč Galaxy Note 7 explodovala

Samsung konečně vysvětlil důvod, proč její vlajková loď 2016 Galaxy Note 7 neustále explodovala. Na tiskové konferenci, která se dnes konala, jihokorejská společnost zveřejnila vyšetřování tím, že obvinila špatný design baterie jako skutečnou příčinu problému.

Šetření dospělo k závěru, že dvě samostatné poruchy v baterii vyústily v poznámku 7 k přehřátí a zapálení. První vydání bylo v počáteční dávce zásilek, ve kterých podvozek Note 7 nebyl dostatečně velký na baterii, která vedla k přehřátí a zapálení. Druhým problémem bylo v náhradní baterii, kterou společnost Samsung získala od jiného dodavatele pro jednotky Replacements, ale vzhledem k tomu, že společnost spěchala náhradní jednotky a nepřiměřeně se rozhodla pro testy, vada baterie od jiného dodavatele naznačila, že náhradní poznámka 7 naznačila, že náhradní poznámka 7 Také se přehřát a také zapálil.

Pro ty, kteří žili pod skálou, byla nyní na začátku Apple iPhone 7 a iPhone 7 Plus na konci roku 2016 spuštěna nyní nejednocená galaxy nota 7, aby se recenze změnila jak kritiků, tak i časných adoptorů. Avšak několik týdnů po jeho uvedení na trh, první zprávy o chytání sluchátka začaly vyrábět kola přes internet.

Problém se tak zhoršil a rozšířil, že Samsung byl nucen si vzpomenout na sluchátko. Po prvním stažení, společnost poté spěchala „opravu“ a začala znovu vydávat náhradní poznámku 7. Zprávy o náhradních jednotkách, které se zapálí, brzy začínají také kola, které se ověřovaly jako poslední hřebík v rakvi pro poznámku 7, protože se společnost rozhodla vyvolat sluchátko na druhou a naposledy, než jej trvale ukončila.

Na tiskové konferenci, která se konala v neděli, Samsung také potvrdil, že k tomuto datu bylo vráceno 96% jednotek poznámky 7.

Samsung říká, že nyní vyvinula novou osmibodovou kontrolu bezpečnosti baterií, aby se zajistilo, že ze stejného problému není ovlivněno žádné budoucí zařízení jako poznámka 7. Tato tzv. 8-bodová kontrola bezpečnosti baterie je vysvětlena v grafice uvolněné společností Samsung níže:

Společnost Samsung také vydala hloubkovou grafickou ilustraci, která pomůže popsat, co se skutečně pokazilo s jeho sluchátkem poznámky 7. Tuto ilustraci můžete vidět níže.

Možná byste se také chtěli podívat:

Nové vydání vylepšení vězení iOS 10: ANTITRACKER, ICE 9, TAPTICKEYS, VÍCE

Útěk z vězení iOS 10.2 / 10.2.1 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 10 / 10.1.1 na iPhone 7, plus, 6s, iPad Pro pomocí Yalu [aktualizováno]

Pokemon Go ++ 1.23.1 / 0,53.1 Hack vydán, stáhněte si jej odtud

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post