Windows 8.1 RTM ke stažení nyní oficiálně nabízeno z MSDN a také TechNet

MSDN a také jednotlivci TechNet si nyní oficiálně stahují bity Windows 8.1 RTM. Je spravedlivé uvést, že pokud jde o nové vydání Windows, Windows 8 nebyla nejvíce dobře přijata. Se spoustou kritiky jednotlivců, kteří byli zmařeni, pokud jde o stupeň změn, se Microsoft poněkud vrátil na rýsovací prkno a několik nových implementací si ponechala a také využívala trochu více známosti s řízením.

Pozoruhodný návrat tlačítka Standard Begin je možná nejvíce mluvenou funkcí šarže, a přestože je to něco docela málo ve velkém plánu operačního systému Microsoft, mnoho jednotlivců se cítilo, jako by byl příslovečný koberec vytáhnut z pod nimi, když byla dlouhodobá funkce poněkud neuvěřitelně odstraněna.

Slyšeli jsme tak dlouho zpět, že Windows 8.1 oficiálně získal RTM, ale nyní je opravdu propuštěn do těch, kteří jsou připojeni k obrovským dvěma návrhářským sítím. Redmond zpočátku trval na tom, aby předplatitelé společnosti MSDN trvali na tom, že by propuštění před úvodem 18. října neučinilo – rozhodnutí, které spustilo hlavní pobouření.

Microsoft se zkroutil k tlaku a také ne poprvé, Microsoft se zabýval, aby designéry byli šťastní. Abych byl spravedlivý, tento předběžný plán držení RTM zpět až do později by byl s největší pravděpodobností na úkor OS obecně – bod, který se neustále opakoval rozrušenými vývojáři.

Kromě uvolnění RTM společnost Microsoft rovněž uvedla, že v této fázi budou stále prováděny úpravy Windows 8.1, a přestože časová omezení naznačují, že se nebude nic vážného stát, pozdní tlak na uplatňování dokončení Dotyky lze připsat předběžnému rozhodnutí vyhnout se včasnému propuštění MSDN i Technetu.

Oficiální datum vydání Windows 8.1 pro širokou veřejnost je stanoveno na 18. října a může se pochlubit spoustou nových i zajímavých funkcí. Bude to zcela bezplatná upgrade pro ty, kteří již houpají výrobce nebo zařízení s podporou systému Windows 8, a také druhou splátkou v pokračujícím přechodu na roční vydání.

Jakmile je objevíme, budeme vás informovat o jakémkoli druhu fascinujících úprav, takže zůstaňte naladěni!

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Změny Windows 8.1: Zde je to, co je nové

Nové funkce Windows 8.1 a modifikace Microsoft dnes odhalené

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post