Skládací masový efekt pistole!

Video hry rekvizity vyžadují oddaný výrobce s repertoárem dovedností k vytvoření. Když jsou tyto rekvizity taženy z vesmíru masového účinku, je potřeba o něco více technologického mistrovství. Přináší tyto talenty na nést, [Optimistická geometrie] vybudovala motorizované, skládací m-3 dravec pistol!

Zbraň byla modelována ve fúzi 360 a 3D vytištěná na Ultimaker 2 na Glasgow MaklaB. [Optimistická geometrie] se cítil omezený zákony naší reality, takže se rozhodl pro menší střelné myšlení, že by to byla vhodná výzva na úrovni vstupu. Jsem si jistý, že můžete hádat, jak to šlo.

Zranila se tři hlavní fáze budování, stejně jako pružinová verze k testovacím účelům. Po celou dobu [Optimistická geometrie] bojovala s tím, že se částí, aby se zachytily nebo zavřené, stejně jako práce s malým faktorem formy. Nicméně, generální oprava motorového designu – a včetně některých omezovačů, aby nedošlo k dekonstrutu – vlastní západkový obvod a – zřejmě – několik LED pro účinek, produkoval velkolepý prop.

Více než rok v tvorbě a – i přes veškeré úsilí – pistole je stále ficky. Přesto je to úžasné, aby nás chtěli, aby si jeden z našich vlastních hned vedle této sideartové repliky patřící týmové pevnosti 2 špionážní.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post