UPDATE: Ztracená Casting PLA Metal – film

Otáčení 3D tištěných plastových dílů do kovových objektů není nový koncept. Ale my však moc nevidíme a potěšil jsem si užívání dokumentární verzi [3DTopo] Ztraceného procesu odlévání Pla Metal Casting tolik, že jsme si mysleli, že bys to chtěli vidět taky.

Třicet pětiminutový video prochází každou částí procesu, o kterém jsme se původně dozvěděli v září loňského roku. Proces byl vyvinut jako způsob, jak vyrobit části, které budou použity ve vysokých aplikacích. Například, část pozorovaná část je montážní držák pro kuličkové šrouby, které posouvá osu Z na podstatném CNC stavě, pracuje. Plastová část se rozbije pod kmenem, takže potřeboval, aby byl z hliníkové slitiny.

Chcete-li začít, kus je modelován a vytištěn v plastu, aby zkontroloval fit. Jakmile je to jen ideální, že to váhá na 103% a vytiskne jej znovu, aby se zmenšil zmenšení kovu, jak se ochladí. Dalším krokem je vizualizováno výše, přidávání cest pomocí pevné izolace pěnové pěny, které umožňují nalijeme kov a pro unikání vzduchu. To je zabaleno do sádry a pískové formy, která schne před vařením do pece k odpařování pěny a PLA. To ponechává nejlepší formou pro nan.

Po přestávce můžete zobrazit 5minutové úvodní verze projektu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post