4K 21,5 palce iMac nastavena pro vydání v říjnu

Když byla beta vývoj El Capitan pečlivě zkontrolována, bylo zjištěno, že Apple může pracovat na 4K verzi 21,5 palce iMac, spolu s multitouch bluetooth dálkovým ovladačem Gadget nějakého druhu. Nyní důvěryhodné zdroje ověřují, že design IMAC o 21,5 palce je skutečně na cestě.

Zpráva, která pochází z 9to5Mac, naznačuje, že nová verze IMAC 21,5 palce s 4K obrazovkou může letos na podzim zdobí jednotlivce s jeho existencí, což poněkud podle tradičního cyklu IMAC Apple IMAC.

Současným plánem je odhalit obnovenou verzi menšího IMAC do konce října společně s OS X El Capitan a také začít přepravovat produkt do začátku listopadu.

Stojí za zmínku, že v současné době IMAC 21,5 palce zahrnuje společné rozlišení 1920 x 1080, zatímco lepší kontrola odkazů uvnitř OS X El Capitan naznačuje, že nová verze s vyšším rozlišením bude odeslána s rozlišením skutečného 4K, přičemž ji uvede 4096 x 2304. To je hlavní upgrade pro produktovou řadu 21,5 palce, která v současné době ani v PPI nevyplývá ani obrazovku sítnice.

Apple udělal přesně stejný rok pro 27palcový IMAC, když odhalil nový panel s rozlišením sítnice 5K, udržoval podle tehdejšího trendu, který byl na vzestupu. V té době design 21,5 palce neviděl žádný typ jako z technologické firmy se sídlem v Cupertinu a také nechal fanoušky Apple přemýšlet, zda by menší iMac viděl jakýkoli typ vylepšení nebo ne. Jeden rok po řadě máme konečně důvod se domnívat, že Apple by skutečně vylepšil také menšího sourozence.

Zkušenost s 27palcovým 5K IMAC nám také poskytuje více spekulací. Když přemýšlejí o tom, co Apple udělal s větším IMAC, mohou pokračovat v běžném 1080p 21,5-palcové IMAC spolu s 4K One, i když pro snížený náklad. To znamená, že je také velmi pravděpodobné, že systém 4 k 21,5 palce nabídne prémii nad svým starším sourozencem, protože se očekává, že nový panel se může pochlubit rychlejšími procesory a vylepšením nasycení barev spolu s mnohem lepším rozlišením.

Můžete také prohlédnout:

Živá streamování Apple iPhone 6s 9. září Event [Windows, Android, iOS, OS X]

Co lze očekávat od akce Apple iPhone 6S 9. září

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post