GarageBand na iPhone X nyní používá Truedepth Cam, aby vám umožnil ovládat wah, modulaci s obličejem

, zatímco všechny titulky obklopující nedávnou „vzdělávací“ událost Apple v Chicagu pokrývaly nově obnovený iPad 9,7 palce s podporou pro Apple Apple, tužka, stejně jako řada nových a vylepšených aplikací a služeb zaměřených na učitele a studenty, tiše vytlačila aktualizaci pro iOS verzi GarageBand, kompletní s podporou nastavení Truedepth Cam iPhone X.

Aktualizace umožňuje iPhone X sledovat výraz obličeje uživatele a poté jej překládat do aplikace, něco z nás by uhodlo, že bylo na cestě.

YouTuber Iphonedo byl jedním z těch, kteří identifikovali novou aktualizaci, a po její instalaci vzali na YouTube, aby předvedli, co je aplikace schopna, když je spárována s iPhone X a Truedepth Camera.

Během videa zdůrazňuje, co je dobré a nevyhnutelně, co je na této funkci špatné, a zatímco říká, že „není nejlepší a není to dost rychlé, aby ho během živých vystoupení používal“, skutečnost, že to nějakým způsobem funguje něco, co nesmí být diskontováno.

Zpoždění mezi iPhone, kterým je schopen objevit pohyb obličeje, a poté, co se odráží v Garagebandu, však způsobuje problematický zážitek. Zdá se, že aplikace také reaguje na otevření a uzavření úst, spíše než mnohem podrobnější sledování obličeje.

Celé video je jen několik minut dlouhé a stojí za to si vychutnat, protože zdůrazňuje, jak univerzální může být systém Truedepth CAM. I když tato implementace nemusí být pro každého a rozhodně potřebuje práci, než bude nejvíce wow, je to něco, co by nebylo možné s konvenční kamerou směřující přední stranu.

Pokud máte iPhone X, můžete vyzkoušet nově aktualizovaný garážový pás pro sebe – je k dispozici ke stažení z App Store nyní.

(Zdroj: iPhonedo [YouTube])

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.3 útěk z vězení: Zde je to, co uživatelé iPhone a iPad potřebují vědět

PUBG mobilní bílá obrazovka Oprava problému pro iPhone 5s je nyní k dispozici

Zkontrolujte iOS 11.3 Poznámky k konečnému vydání, funkce, ChangeLog vše na jednom místě zde

Stáhněte si odkazy iOS 11.3 IPSW, aktualizace OTA finální verze Ideální zde

Jak snížit iOS 11.3 na vašem zařízení [průvodce]

Fortnite 3.4 Patch Poznámky pro mobilní aktualizaci a další vydané platformy, tady je to, co je nové

PUBG Mobile 0.3.3 APK ke stažení pro Android, aktualizace iOS, zde je to, co je nové

Útěk z vězení iOS 11.3 / 11.2.6 / 11.2.2 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post