KEEBIN‘s Kristinou: Ten s TRI-kulturní psacího stroje

Není to prostě skvělé, když úloha konečně dělá to, co si to žádoucí provést v první řadě? [Simon Merrett] není ochoten ohrozit, pokud jde o Aerodox. Jeho původní vize pro klávesnici byla bezdrátová, ergonomická rozkol, který by mohl rychle přepínat mezi několika počítači. Vzhledem k tomu, že někteří lidé jsou více do tvorby designu po layout [Simon] udržuje tlačit dopředu s tímto přesně stejným designem, který je tak trochu mashup mezi ErgoDox stejně jako Redox, což je samo o sobě bezdrátová verze ErgoDox.

Aerodox má tři nRF51822 moduly – jeden pro obě poloviny komunikovat, jeden pro správu polovina posílat stisky kláves, stejně jako třetina na straně přijímače. [Simon] bylo použití dvou AA článků pro napájení každé z nich, stejně jako byl potíže s různými zpět do PC.

Tyto NRFs chtějí 3,3 V, ale bude prý spokojit 2V při těžké časy. [Simon] přidal boost převodník poskytnout každý pevný 3,3 V, stejně jako Aerodox skončil být spolehlivý dostatečný, aby [Simon] na každý den řidiče. Nicméně vraťme se zpět do stavu jako dosud nerealizované prospektivní části.

Šlo o to využít tuto keeb na několika počítačích s lehkostí. [Simon] nedávno objevil něčí kód Bluetooth klávesnice mitózy jako to dobře přizpůsobené k práci na Aerodox. Má využitím odkazu Gazell mezi polovinami, stejně jako Bluetooth ze spravovat polovinu zpět do PC. Bohužel [Simon] musel předělat časovače přerušení, jakož i debouncing plán, který byl dodán s emulaci Redox, nicméně to nyní funguje stejně jako to přepíná mezi PC pouhým stisknutím tlačítka. Nyní, že [Simon] je pěkné, stejně jako pohodlné s NRF křemíku, můžeme vidět nRF52 verze programu ZMK další. Čas ukáže.

Historické Clackers: Tri-kulturní Toshiba psacích strojů

Image přes To je kolosální
Ne, to není komplikovaná roll-top stůl – je to tri-kulturní psací stroj vyrobený společností Toshiba od 1940-1954 s více než 1000 znaků. Tento chudý chlapec můžete psát v japonštině, čínštině, stejně jako anglicky tím, že točí válce, s využitím ukazatele zvolit postavu, stejně jako práce páčku dole.

Jedná se o druhý index psací stroj, který Toshiba vyrábí. Úplně první byl nazýván Nippon, stejně jako vyšel v roce 1915. Nippon pracoval zvolením vlastní znak ze zásobníku. V polovině-1950, Toshiba změnil na klávesnici západního stylu.

Na tento, BW-2112, kanji jsou uspořádány foneticky po dlouhém okraji válce, jakož i arabských písmen, jakož i čísla jsou v abecedním i číselném pořadí. Jak jste si možná tušíte, že je to velmi pomalý proces, a to i v případě, porozumět tomu, co děláte. ale nemáte na předpokladu, že to, co vypadá jako – jen nahlížet to ve videu níže. stejně chudý nezískáme vidět dovnitř.

Díky [ukezi] za tip na tento jeden!

ICMYI: look Ma, No Solder

Dělat všechny tyto bláznivé vstupy, aby chcete skočit do keeb hře? To je zcela pochopitelné. Tak proč ne začít malý?

S 3D tiskárnami kolem, to opravdu nemůže být jakýkoli typ snadnější vyvinout vlastní macropad, zvláště když máte ramena hackerů, jako je [Jan výpadem] stát na. jakož is [Jan]‘s sestavení, nemáte ani požadavek splněn jakýkoliv typ pájky.

Klíčem k propojení právě zde se nachází v malé plastové svorky [Jan] konstruována tak, aby zapadla poté, co jste spuštění sloupec drát. Nejen, že tento plast trochu držet oba vodiče se konala v místě, udržuje je oddělené, stejně – to je obzvlášť důležité, pokud máte v plánu využít holé kabel podobného [Jan] udělal.

Stylem, jako je tento, by bylo jednoduché talár to s barvou, nebo dělat to jen velmi málo, stejně jako monotónně. Ať tak či onak, je to určitě vypadat hezky na svém stole.

Dostal horký tip, který má rád, co do činění s klávesnicí? pomáhat mi zasláním odkazu nebo dva. Nechceme všechny zákoníci Hackaday ho vidět? neváhejte a napište mi přímo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post