Čtení senzorů s poškrábáním

Scratch, grafický programovací jazyk založený MITE mediální laboratoře, je vynikající nástroj pro programování mentorů. [Daniel] produkoval arduino senzorový štít rozhraní s poškrábáním, což umožňuje vstup v reálném světě do jazyka.

Tato deska je derivátem picoboardu, který je vyvinut pro využití s ​​poškrábáním. Komunikační protokol byl naštěstí dobře zdokumentován, stejně jako [Daniel] využil přesný stejný protokol mluvit s grafickým programovým prostředím. Štít zahrnuje snímání odporu, senzor světla, senzor šumu, stejně jako pohyblivý potenciometr.

Primárním cílem bylo vytvořit desku, která by mohla být rychle vyvinuta DIY leptání. To předpokládalo jednostrannou desku, jak je to jen pár skokanů. Konečný design, který si můžete stáhnout i leptaný doma, je jednostranný, stejně jako využívá pouze jeden propojek. Komplexní kroky na testování desky jsou poskytovány, což je mimořádně praktické pro někoho, kdo se snaží rozvíjet své vlastní.

Tato deska je ideální pro akademické účely, stejně jako díky optimalizacím [Daniel] je možné vyvíjet stejně jako hodnoceno doma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post