7 důvodů, proč byste měli nainstalovat aktualizaci iOS 11 ještě dnes

Zde je 7 velkých důvodů, proč byste měli nainstalovat aktualizaci iOS 11 dnes na kompatibilním zařízení iPhone, iPad nebo iPod Touch.

Sedíte na plotu o iOS 11? S iOS 11 nyní ve volné přírodě se majitelé kompatibilních zařízení potýkají s problémem, zda by měli projít procesem upgradu. Doufejme, že toto rozhodnutí můžeme zjednodušit zdůrazněním některých profesionálů, které jsou spojeny s iOS 11.

ARKIT: Pokud jste byli v posledních několika měsících součástí internetu, nebo jste šli do jakýchkoli kruhů sociálních médií, včetně jakýchkoli technologických fanoušků, možná jste již měli nahlédnout do Apple Arkitova rámce v akci. Pokud ne, musíte si jednoduše uvědomit, že Apple přináší rozšířenou realitu do hlavního proudu s iOS 11 a základním rámcem Arkit.

Můžete zkontrolovat, zda je vaše zařízení kompatibilní s ARKIT, a dokonce vidět některé aplikace vytvořené s ARKIT v akci: iOS 11 ARKIT Compatibility for Apps: Zkontrolujte, zda je vaše zařízení kompatibilní s novou platformou APP Apple.

HEIF a HEVC šetří úložný prostor: tento je pravděpodobně důvod, proč je třeba upgradovat pouze na iOS 11. Na základě interních vylepšení provedených pomocí iOS 11 a nových formátů médií pro fotografii a video mohou Heif a HEVC v iOS 11 ve skutečnosti pomoci ušetřit tunu úložného prostoru na zařízení.

Zde najdete mnohem více podrobností. Chcete -li zkontrolovat kompatibilitu zařízení s HEVC a HeiF, zkontrolujte: kompatibilita zařízení Hevc a HeiF v iOS 11, MacOS High Sierra.

Zcela nový dok, multitasking na iPadu: Pokud jste vášnivý uživatel iPadu a mnohem konkrétněji potěšení z velkolepé nemovitosti na obrazovce, kterou nabízí iPad Pro, pak si zamilujete nový multitaskingový zážitek a dock, což ideální využití fantastických displej na iPadu. Můžete mít další ikony umístěné v doku stejně jako v MacOS a snadno interagovat s aplikacemi na pozadí v novém přepínači aplikací.

Drag & Drop: Nová funkce Drag & Drop pečená do iOS 11 je jistě výherní funkce. Nejen, že je to zcela nové a mění se pro iPady, ale také to funguje také omezeně na iPhone. Umožňuje snadno vyzvednout a další obsah, aby bylo možné snadno vyzvednout a přetáhnout do jiných aplikací k přenosu dat mezi dvěma různými aplikacemi nebo dokonce stejnou aplikací.

Nativní nahrávání obrazovky, skener souborů, Dark Mode, Správce souborů: Společně jsme to spojili jako jeden z důvodů, ale ve skutečnosti jsou to čtyři individuální důvody, které osloví různé lidi a různé typy uživatelů. Stručně řečeno, iOS 11 přichází se schopností nativně nakládat obrazovku, skenovat soubory přímo z aplikace Notes, interního tmavého režimu s názvem Smart Invert a dokonce i aplikaci vyhrazených souborů pro správu souborů a souborů v zařízení.

15+ nových tapet na zásoby: tapety, tapety, tapety. Ve velkém schématu věcí je to relativně malé a bledne do bezvýznamnosti ve srovnání s některými dalšími zabijáckými rysy v iOS 11, ale majitelé zařízení milují ohromující tapety. Ti, kteří nainstalují iOS 11, získají mnohem více než patnáct velkolepých nových tapet s dostatečnou rozmanitostí, aby mohli oslovit všechny chutě.

150+ Další nové funkce: Ano, má pravdu, v platformě je mnohem více než 150+ dalších skrytých funkcí a změn. Existuje celý nový rozvinutý obchod s aplikacemi, který usnadňuje objevování obsahu. K dispozici je ID obličeje a animoji pečené do iOS 11, které jsou k dispozici na iPhone X. Existuje celý nový zážitek z ovládacího centra, vylepšený režim portrétu a osvětlení portrétu (na iPhone X a 8/8 Plus), Airplay 2, Apple Pay Cash, která umožňuje peníze Být posílán prostřednictvím iMessage, sdílení WiFi, automatického nastavení, sociálních funkcí v Apple Music a samozřejmě mnohem více.

Zde si můžete prohlédnout kompletní ChangeLog pro iOS 11: iOS 11 Poznámky k konečnému vydání / ChangeLog: Všechny změny na jednom místě.

Zkontrolujte také: 6 důvodů, proč byste dnes neměli nainstalovat iOS 11.

Můžete také chtít vyzkoušet:

IOS 11 Stáhnout Final IPSW Links a OTA Update Update

Stáhněte si odkazy iOS 11 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Kompatibilita iOS 11 pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch [konečný seznam]

Útěk z vězení iOS 11 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post