Stáhněte si iOS 10.2.1 Final Version IPSW odkazy pro iPhone a iPad

Nyní si můžete stáhnout iOS 10.2.1 Final Version IPSW odkazy pro kompatibilní zařízení iPhone, iPad a iPod Touch.

Poté, co uvolnil tak četné jako čtyři jednotlivé předběžné semena pro registrované vývojáře a veřejné beta testery registrované v softwarovém programu Apple Beta, Apple nyní považoval iOS 10.2.1 připraven k globální spotřebě pro všechny uživatele iPhone, iPad a iPod Touch, která se staví, výroba, výroba. K dispozici je jako bezprostřední stahování a iTunes ke stažení s okamžitou dostupností.

S iOS 10.2.1 po Hot na patách veřejného vydání iOS 10.2, stejně jako skutečnost, že se jedná o relativně menší aktualizaci bodů, je logické předpokládat, že nezahrnuje nic víc než řadu oprav chyby a bezpečnost a Vylepšení zabezpečení, která vypadá, že iOS posune dopředu jako platformu.

Omezené změny směřující ven nebo přírůstky funkcí jsou také velmi vyprávěny skutečností, že jsme měli jen několik beta semen iOS 10.2.1, než byla tato konečná verze tlačena naživo. Pokud jde o nové funkce a funkčnost, není neobvyklé vidět 5, 6 nebo dokonce 7 semen před vydáním, než je přepnutá přepínač

Apple využil příležitosti k uvolnění některých poznámek o předčasném vydání s počátečními betami iOS 10.2.1, což naznačuje, že byla provedena malá změna s novou televizní aplikací, jakož i novým režimem SOS, který byl poprvé představen s iOS 10.2 na Appease Nová legislativa zavedená v Indii, která vyžaduje, aby všechny smartphony měli možnost paniky pro volání pohotovostních služeb. Tyto malé věci stranou, iOS 10.2.1 je o nabídnutí lepší zkušenosti s uživatelem, opravy chyb, které byly nalezeny, protože spuštění iOS 10.2, a obvykle způsobuje, že platforma je mnohem mnohem více chráněna pro všechny jednotlivce, kteří se rozhodnou spustit iOS ON iPhone, iPad nebo iPod Touch.

Každý, kdo má kompatibilní iPhone, iPad nebo iPod Touch, který mohl mít potíže s iOS 10.2, nebo který prostě chce být na poslední revizi firmwaru pro třídu jako aktuální a aktuální, může jít dál Přes mechanismus aktualizace softwaru v aplikaci Nastavení (General> Aktualizace softwaru), abyste získali aktualizaci 10.2.1 jako stahování bez vzduchu.

Alternativně, pokud jste se svým zařízením potýkali s zařízením nebo jednoduše vidíte obnovenou verzi iOS jako příležitost pro nový začátek, můžete si stáhnout soubor IOS 10.2 IPSW pro své zařízení zdola a nainstalovat novou kopii pomocí iTunes.

IOS 10.2.1 Odkazy na přímé stahování IPSW:

12.9palcový iPad Pro (WiFi)

12.9palcový iPad Pro (celulární)

9,7-palcový iPad Pro (WiFi)

9,7palcový iPad Pro (celulární)

iPad Air 2 (6. generace WiFi)

iPad Air 2 (6. generace celulární)

iPad Air (5. generace WiFi + Cellular)

iPad Air (5. generace WiFi)

iPad Air (5. generace CDMA)

iPad (4. generace CDMA)

iPad (4. generace GSM)

iPad (4. generace Wifi)

iPad Small 2 (WiFi + Cellular)

iPad Small 2 (wifi)

iPad Small 2 (CDMA)

iPad Small 3 (Čína)

iPad Small 3 (wifi)

iPad Small 3 (celulární)

iPad Small 4 (wifi)

iPad Small 4 (celulární)

iPhone 5 (CDMA)

iPhone 5 (GSM)

iPhone 5c (CDMA)

iPhone 5c (GSM)

iPhone 5S (CDMA)

iPhone 5S (GSM)

Iphone 6

iPhone 6 Plus

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

iPhone 7 (iPhone9,1)

iPhone 7 Plus (iPhone9,2)

iPhone 7 (iPhone9,3)

iPhone 7 Plus (iPhone9,4)

iPhone SE

IPod Touch (6. generace)

Je nezbytné poznamenat, že v současné době není k dispozici žádný útěk z vězení pro iOS 10.2.1, přičemž poslední veřejný útěk z vězení je Yalu + Mach_Portal vydán pro zařízení iOS 10.x.x-10.1.1. Pokud je to, co chcete, vyvarujte se aktualizace zařízení na iOS 10.2.1.

Aktualizace x1: Úplné podrobnosti o tom, co se přesně změnilo v iOS 10.2.1, je zde komplexní: iOS 10.2.1 Poznámky k vydání / ChangeLog: Zde jsou všechny změny na jednom místě.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 10 / 10.1.1 na iPhone 7, plus, 6s, iPad Pro pomocí Yalu [aktualizováno]

Útěk z vězení iOS 10.2 / 10.2.1 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 10, 10.2.1, 10.1.1 Odkazy a instalace na iPhone 7, 6S, 6, Plus, SE, 5C, 5C, 5, iPad, iPod [Tutorial]

Jak snížit iOS 10.2.1 na iOS 10.2 a proč možná budete chtít

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post