Notebooky HP se obrátí keylogger, kde byste nečekali

keyloggers jsou ošklivé bitové věci, které mají potenciální, aby se zaujmout čísla kreditní historie karty, stejně jako všichni, o kterých se ojdete. Uživatelská jména, stejně jako hesla mohou být rychle ukradena tímto způsobem, takže jsou užitečným nástrojem pro černé klobouky venku. Člověk by obecně očekával, že zjistím keylogger v Domatgy filmu torrent nebo možná keygen pro pirátský software, ale tento týden byl tento týden objeven keylogger v audio řidiči pro hp laptop.

Logger byl objeven švýcarskými bezpečnostními výzkumnými pracovníky Modzero. Konexant HD Audio Driver Bundle verze 1.0.0.46, stejně jako dříve, zjevně zaznamenává stisknutí klávesy, aby se na obrazovce obrazovky, jako je hlasitost notebooku, stejně jako dolů klíče. Skutečný vrah právě tady je, že se domnívá, že požadavek k přihlášení všech klávesových otroků zjištěných na snadno přístupný soubor, z důvodů, proč nemůžeme potenciálně pochopit. Je to velké bezpečnostní riziko, ale nezastaví se tam – řidič rovněž vystaví stisknutí kláves s API a vytváří ještě širší útočnou plochu pro škodlivé herce. Jeden může v zásadě získat přístup k klávesovému protokolu vzdáleně.

Z podnikání ještě není slovo, ale opravdu chceme pochopit – proč šetří stisknutí kláves do dat vůbec? Kód zůstal od ladění, možná? Spekulovat v komentářích.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post