2019 iPhone XI, Max a XR Moning, ukazuje čtvercový vačkový ráz

Přinášíme se blíž a blíže k odhalení sestavy iPhone Apple 2019, a přestože jsme ještě pár měsíců odtud, my “ znovu se začíná učit mnohem více a více.

Během posledních několika dnů jsme viděli několik úniků, přičemž aktuální pochází z Bloombergova Marka Gurmana prostřednictvím Twitteru.

Zdá se, že nové úniky ukazují fotografii trojice iPhone Molders, o které se věřilo, že představují iPhone 11, iPhone 11 Max a náhradu za iPhone XR.

Zejména se zdá, že všichni tři sportují oblast modulu čtvercového vačky, přestože nový iPhone XR má pouze dvě kamery, nikoli tři ze svých vyšších bratranců.

Formy této povahy se obvykle používají výrobci případů a příslušenství, aby se zajistilo, že jejich vlastní návrhy jsou tam, kde musí být před zahájením iPhone. Jsou to tyto formy, které umožňují výrobcům případů mít výrobky připravené tak brzy po oznámení iPhone a obvykle jsou docela přesné. Podrobnosti pro takové formy obvykle pocházejí od Foxconn nebo jiných prodejců Apple, což také pomáhá s jejich přesností.

Nakonec tyto nové formy potvrzují něco, co jsme očekávali, a navíc přidává palivo k požáru, který nedávno vyvolal podobným únikem. Většinou to naznačuje, že si můžeme být jisti, že nové telefony iPhone budou mít tuto konfiguraci čtvercové vačky, což bude docela odklon od aktuální sestavy iPhone.

Očekává se, že Apple oznámí letos v září své tři nové telefony iPhone, a také bychom očekávali mnohem více úniků, jakmile se první betas iOS 13 začnou příští měsíc rostou.

(Zdroj: @markgurman [Twitter])

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 12.2 konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone a iPad

Stáhnout: iOS 12.3 Beta 1 odkazy na IPSW, aktualizace OTA

iOS 12 / 12.1.2 iPhone XS Max Aktualizace útěku z vězení, kterou dodává vývojář UNC0ver Lead Developer

Stav útěku z vězení iOS 12.2: Zde je to, co potřebujete vědět

Útěk z vězení iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 Beta 3 s UNC0Ver a nainstalovat Cydia, tady je, jak [tutoriál]

Jak snížit iOS 12.2 na iOS 12.1.4 na iPhone nebo iPad

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post