Apple zvyšuje bezpečnost a zabezpečení iCloud zasíláním e-mailových oznámení jednotlivcům

minulý týden se různé hvězdy objevily oběti rozsáhlého hacku, stejně jako Apple vystoupila s prohlášením, aby rychle odmítla jakýkoli typ protiprávního jednání , Generální ředitel Tim Cook nastínil cíl společnosti zvýšit bezpečnost. Jak však již objevila řada jednotlivců, několik z těchto vylepšení je již na místě, s e -mailovými oznámeními o jednotlivcích, když je úprava hesla nebo se přihlásí zpět, kromě toho, kdy se přihlašování z nového gadgetu se vyskytuje.

Obrovská kybernetická detrakce vyvolala hlavní problémy s ochranou osobních údajů mezi uživateli iCloud a také s Apple, aby se zítra připravil na obrovské prohlášení iPhone 6, nemohla se událost skutečně objevit v horším čase. Přestože Tim Cook i jeho armáda vystoupila a rozptýlila jakýkoli typ konceptu chyby, je určitě v podnikání, aby doladila bezpečnostní a bezpečnostní opatření, a také jen něco přes týden poté, co se sága stala virovou , tyto kroky jsou uvedeny na místo.

Nové potvrzení e -mailů jsou zvláště užitečné, když byl nový prohlížeč použit k přihlášení do iCloud.com. Protože když dojde k neobvyklé události, je nepravděpodobné, že by se to stalo v dotyčném prohlížeči, ale s tímto přidaným krokem lidé okamžitě pochopí, zda se někdo snaží získat přístup k jejich obsahu.

Jméno iCloud, které je taženo bahnem, je obzvláště předčasné za předpokladu, že několik nových produktů Apple bude zítra zavedeno. V předvečer jakéhokoli typu hlavního spuštění by to bylo dostačující, ale s mobilními platbami, které byly nastaveny na to, aby byly nedílnou součástí sady funkcí iPhone 6, budou přirozeně skeptické ohledně zpracování plateb pomocí systému Apple.

Tyto nové kroky nabízejí klid, avšak porota bude stále venku, stejně jako zavedení iOS 6, což bylo kvůli map jablek omezeno, existuje skutečné nebezpečí, že slavnostní zavedení iPhone 6 Mohl bych bránit těmto přetrvávajícím obavám souvisejícím s iCloud.

Přesto zcela očekáváme, že Apple bude i nadále posilovat infrastrukturu iCloud, a kromě využití silného, ​​těžko-hádacího hesla se jednotlivci vždy doporučuje využívat dvoustupňové ověření.

Budeme si prohlédnout pokračující pohyby Apple s ohledem na iCloud, takže zůstaňte naladěni!

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post