1,7 milionu jednotek Xbox 360 nabízených v listopadu 2011, mnohem více než jakýkoli typ jiné konzole [Report]

poté, co viděl svůj nejvýznamnější týden prodeje v historii během Černého pátku, Microsoft odhalil, že nabídli přes 1,7 milionu Xbox 360 Jednotky v USA v listopadu. Podrobnosti po skoku!

Zprávy pocházejí z Neowin – prominentní inovační zpravodajské stránky – v typu publikování, ve kterém hovoří o prodejních číslech zveřejněných společností Microsoft.

Podle blogu publikaci z oficiálního blogu Microsoft Blog bylo v listopadu v USA nabídnuto více než 1,7 milionu jednotek Xbox 360, což je významné 23% zvýšení oproti prodeji v listopadu 2010. Údaje jsou ještě vyšší, než co bylo založeno na Analytik společnosti Wedbush, který prohlásil, že podnik nabídne 1,4 milionu jednotek.

Celkový příjem pro divizi Xbox společnosti Microsoft v listopadu byl neuvěřitelných 1,4 miliardy dolarů. Mějte na paměti, že to jsme pouze my.

Dále je třeba poznamenat, že tyto prodeje jsou vyšší než oficiální údaje vydané společností Nintendo a Sony. Wii nabídla 860 000 jednotek, polovinu toho, co se prodal Xbox 360, zatímco Sony pouze specifikovala, že za své „nejlepší prodejní období černého pátku“ viděli zvýšení hardwaru o 70% o 70%.

Z oficiálního blogu Microsoft:

Microsoft dnes odhalil, že Xbox 360 uzavřel ještě jeden vynikající měsíc a posílil své nastavení na trhu konzoly současné generace s rekordním prodejem 1,7 milionu jednotek v USA v listopadu, jediná konzole v současné generaci nabízí mnohem více než jednu milion jednotek, stejně jako téměř dvojnásobek konzole na druhém místě.

Podle několika zpráv byla oceněná, rekordní telefonní Call of Duty: Současná válka 3 byla nejprodávanější hra v listopadu, s Elder Scrolls V: Skyrim 3 na druhém místě, stejně jako třetí místo, stejně jako třetí místo, stejně jako třetí místo respektive.

Na celosvětové úrovni, Wii Nintendo je nejvíce nabízenou konzolou pro sedmou generaci konzol s Xbox 360 ve druhém místě a PlayStation 3 ve třetím. Ve Spojených státech je to však jiný příběh, protože v současné době má Xbox 360 v současné době oblast pro horní konzoli.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Oficiální aplikace Xbox Online pro iPhone, iPad, iPod Touch nabízený ke stažení nyní!

Aplikace Xbox Buddy pro Windows Phone, která je nyní nabízena ke stažení

Jak eliminovat interaktivní reklamy z nejnovější aktualizace Dashboard Xbox 360

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post