Plastově podporovaná Galaxy S4 je mnohem dražší vývoj než iPhone 5

, jak bylo dobře zdokumentováno vzhledem k tomu, že prohlášení Galaxy S4-je to z plastu; To bylo stanoveno, to je dané. Přestože plastový exteriér jej však může umístit pod podobně jako iPhone 5, stejně jako HTC One v myslích těch, kteří se snaží najít sluchátko pozoruhodné vývojové kvality, nemusí nutně učinit Galaxy S4 dostupnější stavět. Ve skutečnosti, i když spousta z toho obvinila Samsung z „scrimping“ na vnější skořápce, korejský podnik opravdu utrácí mnohem více na sluchátko než Apple s iPhone 5-svědectvím, když znovu přesně přesně to, kolik vysoce specifického hardwaru je zabalen do současné i největší revize Galaxy S.

Výzkumná firma IHS rozdělila 32 GB verzi Galaxy S4 a také zjistila, že každý systém stojí Samsung úžasných 237 $. I když to možná není v souvislosti s tím, jak přesně spotřebitel končí a vyplácí mimo smlouvu, je to o něco více než náklady na 16 GB Base Design iPhone 5, která nastavuje Apple zpět kolem 205 USD za jednotku.

I s eloxovaným hliníkovým tělem iPhone 5 je Galaxy S4 mnohem nákladnější, stejně jako ačkoli NFC, okolní teplota a senzory vlhkosti, procesory čtyř / osmijádra (vložte zdánlivě neomezený výpis Specifikace zde), určitě povedou náklady zahrnuté do uvedení Galaxy S4 na trh, možná ještě možná očekává, že sklenice iPhone 5 a kovová budova přikáže vyšší celkové náklady.

Zejména IHS využíval čtyřjádrovou americkou variantu Galaxy S4, stejně jako pokud jste byli také aspekt v Octa-Core Chip Orientální varianty zařízení, přidává to ještě jeden 8 $ k účtu.

Vzhledem k tomu, že náklady jsou odhady, neexistuje žádná skutečná metoda, která by měřila v obou směrech, ale jedna věc, která je odstraněna, je přesně to, jak přesně jak Apple, tak Samsung hrají miliardy zisku. Jak se podnikání nadále hádá do soudních síní o tom, kdo kopíruje, kdo, oba jsou poměrně snadno posazeni na stohu v odvětví smartphonů, jakož i s miliony, které se pravděpodobně budou i nadále objevit, aby utratily téměř 1 000 $ za tyto asi 200 $ plachty, don, donu ‘T je šokován, když vidíme, že dominance bude pokračovat.

(Zdroj: AlltHingsD)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Materiály základní úrovně iPhone 5 stojí celkově jen 168 $

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post