Apple pro iPhone i pro uživatele iPadu odhalilo datum finální verze iOS 13/13.1 Datum finální verze odhalené společností Apple

iOS 13/13.1. Právě zde jsou podrobnosti o tom.

Pro Apple to byl trochu rušný den. Doslova. Podnikání Tim Cook nejen využilo oddanou mediální akci k odhalení nového hardwaru, ale také poskytlo veřejnosti přesně to, co chtějí: oficiální iOS 13/13.1 a iPados 13.1 datum vydání!

Když přijde zářijová akce Apple, média, inovační komunita a technická veřejnost se obvykle naladí na samotnou událost nebo na naši ochranu, aby přesně viděli, co se nový hardware Apple chystá uvolnit.

Nový design iPhone společnosti má vždy na trhu, který se pravidelně snaží najít další inovaci. Ponechává to, že základní softwarová aplikace, která poháněla iPhone i iPad, je mnohem důležitější a také je spotřebována mnohem více lidmi než ti, kteří se snaží najít další obrovské vydání hardwaru.

IOS 13 a iPados 13 budou staženy, nainstalovány, a také konzumují každodenní lidé po celém světě bez ohledu na to, zda investují do Apple iPhone 11 nebo nového iPadu. Softwarová aplikace má kompatibilitu s velkým počtem historických zařízení společnosti Apple, což naznačuje, že je životně zásadní pro ty majitele gadgetů, stejně jako nejen pro ty, kteří jsou v prostředí, aby investovali do nového hardwaru. Nyní, díky této nejnovější události, chápeme, že Apple vytvoří iOS 13 online letošní čtvrtek 19. září 2019. iOS 13.1 a iPados 13.1 finále bude nabídnuto 30. září. To naznačuje, že veškerý kompatibilní iPhone, iPad, iPad , stejně jako hardware iPod Touch hardware může těžit ze všech vylepšení společnosti Apple a také upgrady výkonu za pár dní nebo týdnů.

Návrháři samozřejmě dostanou možnost jít na oslavu před tímto vydáním díky okamžitému vydání semene IOS 13 Golden Master (GM). Přesný přesně stejný vývoj, díky kterému se z něj stane ruce návrhářů, protože oficiální GM bude také přesně stejným rozvojem, který je veřejnosti vydán za několik dní. Samozřejmě s výjimkou jakéhokoli typu významných objevů showstoppingu v GM!

Takže to máme! Předběžné Betas IOS 13 byly na začátku června vytlačeny do rukou návrhářů. Nyní, o něco o tři měsíce později, stejně jako po naočkování před vydáním semen, Apple konečně poskytl datum všem kompatibilním majitelům gadgetů, aby těžili z ovoce obtížné práce společnosti.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si odkazy a nastavení iOS 13 GM IPSW na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Stáhněte si odkazy IOS 13 GM IPSW a OTA pro iPhone

iPhone 11 vs iPhone 11 Pro vs 11 Pro Max vs XR / XS / MAX [SPOLEČNOST SPECIS]

iOS 13.1 Beta 3 Profil Data Stahování odkazu bez účtu dev, tady je jak

Stáhnout iOS 13.1 Beta 3, IPADOS 13.1 Beta 3 IPSW odkazy, OTA Aktualizace pro iPhone, iPad

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace podmínky [nepřetržitě aktualizováno s většinou aktuálních informací]

IOS 13 GM Profil Data Download Link Pro OTA Aktualizace, proč není k dispozici?

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Raketa CAMRaketa CAM

[Jordan] Poslal nám svůj projekt Rocket CAM. Skutečně není moc, že jsme ještě neviděli, ale jsme věřili spoustu z vás, že budou mít dopady gravitace o něco těžší. Když je