Obnovení japonského osciloskopu

osciloskopy mají dlouhou cestu. Dnešní rozsah je mnohem pravděpodobnější, že vypadá jako tableta než starý nástroj založený na trubce. Přesto je tu něco, co hledá do zářivého ekologicky šetrné trubice, zejména pokud jste udělali práci, abyste si vzkřísit, že staré duté specifikovat zařízení. [NFM] Vyberte si KIKUSUI OP-31C-A vinobraní japonský rozsah v obchodě s použitím. Udělal video o jeho obnovení snahy, které můžete vidět níže.

Rozsah opravdu napájen, stejně tak pracoval poprvé. Samozřejmě, na rozdíl od současného rozsahu, OP-31C se musí zahřát před tím, než se bude zobrazovat. Nicméně, hrnce potřeboval čištění, stejně jako preventivní opatření, nahradil starý olej, stejně jako elektrolytické kondenzátory.

Obrovský transformátor stejně jako hrubý pohled na jednostranný obvod rozhodně obnoví vzpomínky, pokud jste dost starý. [NFM] měl schéma rozsahu, stejně jako vás vezme na výlet s vnitřností, i když jeho schéma mělo některé jemné rozdíly od skutečné jednotky, potenciálně kvůli nějaké opravě práce.

Chystal se přestavět jeden z velkých elektrolytických “může” kondenzátory, aby udržel vnější skořápku s novějšími (a menšími) současnými kondenzátory. Nicméně, on objevil extrémně podobný současný kondenzátor, stejně jako toho, který ho využil.

Věříme, že by to bylo mnohem zábavnější, kdyby to rozsah nefungoval. Nicméně, to bylo ještě vynikající trhání starých přístrojů na bázi trubek. To je větší gadget než poslední starý rozsah roztrhaný, podívali jsme se na. Ne, že jsme neviděli menší (i když se odkaz v publikování přesunula).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post