Apple Music Streams on HomePod se nepočítá proti limitům zařízení

, že recenzenti strávili nějaký čas s novým inteligentním reproduktorem společnosti Apple HomePod před jeho vydáním v pátek, začínáme se učit některé zajímavé úryvky zpráv o novinách, které se vztahují k novinám jak zařízení interaguje s účty, na které je svázáno.

Například s vazbou HomePod na Apple Music se divilo, zda by to znamenalo, že uživatelé s jedním uživatelským účtem budou nuceni upgradovat na rodinný plán, aby streamovali na HomePod a další zařízení současně. Podle Imoreovy Rene Ritchie tomu tak není.

Během jeho recenze HomePod Ritchie poznamenává, že HomePod nemá vliv na žádný limit Apple Music Device, ani se nepočítá ani do limitu 10 zařízení umístěných na Apple ID.

To zahrnuje HomePod, který se nepočítá proti žádnému hudebnímu zařízení Apple nebo souběžným limitem streamu – nastavte jej jeden nebo více domácíchpodů s vaším iPhone nebo iPad, opusťte dům s tímto zařízením a kdokoli, kdo zůstane nebo přijde domů Nebo všechny HomePods, které jste nastavili.

Možná ještě zajímavější je, že Jim Dalrymple smyčky také potvrdil, že Apple má zaveden mechanismus, který zabraňuje naslouchání hudbě na HomePod v dopadu na sekci „pro vás“ Apple Music. To by normálně ubytovalo hudbu, která byla doporučena na základě poslechových návyků, což by mohli členové rodiny znečištěni pomocí HomePod. Podle Dalrymple Apple netypicky přidal přepínač, aby to zapnul nebo vypnul pro jednotlivá zařízení HomePod.

Jedna věc o tom, že má více lidí přístup k HomePod, který mě obtěžoval, bylo to, že by to ovlivnilo moji sekci „pro vás“ v Apple Music.

Když milujete písně, hrajte písně a přidáte písně do své knihovny, Apple Music navrhne podobnou hudbu, za předpokladu, že to je to, co chcete. Pokud přijde někdo jiný nebo skupina lidí a začne hrát žánry, které se vám nelíbí, všechno by to zašroubovalo.

Ukázalo se, že jsem se nakonec nemusel starat. V domácí aplikaci je nastavení, které vám umožní zabránit hudbě, která se hraje na HomePod, aby ovlivnila část „pro vás“ Apple Music.

Náš návrh? Vypněte to dříve, než se vaše děti zmocní vašeho homepodu.

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.3 Public Beta 2 Download / OTA Update Update

Pokemon Go 1.61.1 IPA a 0,91.1 APK hack ke stažení nyní

Stahování: iOS 11.3 Beta 2 IPSW, OTA vydaná pro testování

IOS 11.2.5 Útěk z vězení: Zranitelnost iOS 11.2.2 Adama Donenfelda by mohla mít za následek nový nástroj osvobození

Stáhněte si iOS 11.2.5 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro váš iPhone, iPad, iPod Touch

Downgrade iOS 11.2.5 na iOS 11.2.2 Pro potenciální budoucí útěk z vězení je to, jak

Útěk z vězení iOS 11.2.5 / 11.2.2 / 11.2.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post