Nejlepší ROM na zakázku pro Samsung Galaxy S4 LTE GT-I9505

, což věci trochu usnadňuje!-To je to, co se snažíme udělat tady v Droidviews. Ať už se jedná o kořenový tutoriál, mod, hack nebo dokonce náročné téma, je pro nás vždy hlavní starostí představit tyto věci našim návštěvníkům jednodušší metodou tím, že je podrobně popisujeme. Před několika týdny jsme byli jedním z prvních, kdo nalezl s pracovním návodem pro různé návrhy Galaxy S4. Před několika dny jsme zahájili sérii Evaluační série ROM pro Galaxy S4 GT-I9500, která bude v rutinním intervalu aktualizována jako nové ROM na míru pro příjezd gadgetu.

Dnes zahrneme ještě jeden příspěvek, kde poskytneme umístění několika z nejlepších romů vyrobených na zakázku pro Samsung Galaxy S4 LTE GT-I9505. Netřeba dodávat, že všechny ROM budou vhodně zkontrolovány různé postupy, jako je výkon, výdrž baterie, stabilita a volby pro přizpůsobení. Jedná se tedy o typ příspěvku „přežití nejvhodnějších“, který vám pomůže vybrat skvělou ROM na míru, aniž by byl ohromen řadou a číslem nabízeným na webu i fórech.

Hledáte to?

Nejlepší roms na míru pro Samsung Galaxy S4 GT-I9500

Nejlepší na zakázku ROM pro Verizon Galaxy S4 SCH-I545

Nejlepší ROM na míru pro AT&T Galaxy S4 SGH-I337 a i337m

Zřeknutí se odpovědnosti:

Přestože jsme se pokusili vynaložit naše nejlepší úsilí, abychom spojili několik nejlepších ROM na míru pro Galaxy S4 GT-I9505, nemůžeme tvrdit, že všichni z vás budou souhlasit s naším výběrem. Každý vidí svět svými vlastními brýlemi. Respektujeme všechny designéry ROM, kteří nezištně pracují den i noc, aby nám poskytli mnohem více důvodů, proč se ekologicky šetrný bot. Jak řekl Shakespeare: „Není nic velkého nebo špatného, ​​ale věří, že to dělá.“

Činnosti, jako je blikání na zakázku ROMS, se považuje za riskantní, stejně jako pokud jste neopatrná, může to také zděkovat váš gadget. Varujeme vás, abyste se před takovými věcmi drželi dál, pokud nechápete, o co jde. Neobviňujte respektované designéry nebo nás, pokud jakýkoli typ nehody zastává umístění, což je v mnoha případech výsledkem chyby, kterou uživatel udělal. Než budete pokračovat s instalací ROM vyrobeného na míru, důrazně doporučujeme, abyste si prohlédli dodržování příspěvků, abyste získali spravedlivý koncept celého podnikání.

Co dělat dříve, a po instalaci na zakázku ROM

Zakořeňte nejprve svůj gadget:

Vezměte prosím na vědomí, že abyste mohli nastavit ROM na zakázku na vaší Galaxy S4 GT-I9505, vyžadujete jej zakořenit a také nastavit zakázku jako nejprve ClockworkMod nebo TWRP. Pokud jste to ještě ukončili, můžete to udělat nyní pomocí našeho jednoduchého tutoriálu:

Jak kořenit a také nastavit CWM na Samsung Galaxy S4 GT-I9505

1. Omega ROM pro Galaxy S4 GT-I9505

Vývojář: Indie

Recenze ROM:

Není to jen náhoda, proč Omega ROM od Indie Falls v tomto seznamu nejprve spadá, i když to není opravdu odpočítávání článku. Pokud jste využili jakýkoli typ vlajkových lodí Galaxy v dávce Galaxy S2 a na těchto zařízeních jste někdy zazářili ROM na zakázku, musíte se s touto velmi prominentní dílem obeznámeni. Jeho popularita je dostatečná k ověření její hodnoty.

Tuto ROM využívám na řadě galaxiálních gadgetů s ohledem na to, že dny S2, stejně jako je to jeden z mých oblíbených, protože vám umožní potěšit vzhled a také pocit ze skladu bez jakéhokoli typu pudinku zvenčí jako Dosud to účinně drží dál od mnoha nevýhod, protože lidé si přejí utéct z Touchwiz. Ano, mluvím o zpoždění zpoždění!

Indie odstranila mnoho nepříznivých nadýmání, a proto získáte čistší zásuvku aplikací a také mnohem více zdarma RAM. Omega ROM byla upravena tak, aby vám poskytla mnohem rychlejší výkon s mnohem lepší účinností a přesně stejnou stabilitou, která byla vždy spojena s jeho názvem. Pokud jde o výdrž baterie, záleží na tom, jak přesně využíváte telefon, ale pokud porovnáte výkon baterie mezi firmwarem TW skladeb a Omega s přesně stejným typem použití, posledně uvedený se jako vítěze odstraní. Vyzkoušejte tuto ROM, stejně jako nebudete zklamáni!

Oprava problému s připojením WiFi:

V situaci vidíte jakýkoli typ problémů s připojením WiFi po instalaci této ROM, stáhněte si data modemu I9505XXUBMF8 a také jej nastavíte pomocí Odin3 3.04. Klikněte na tlačítko telefonu na ODIN a také vyberte tento soubor.

zdroj
2. CyanogenMod 10.1 ROM pro GT-I9505

Vývojář: Tým CyanogenMod

Recenze ROM:

Extrémně název „Cyanogenmod“ skončil mnohem více značkou, když se týká ROM založených na založení AOSP. Je to nejoriginálnější ROM pro gadgety Android, který je nabízen téměř pro všechna zařízení, oficiálně nebo neoficiálně. Po zavedení Galaxy S4 se objevily zvěsti, že nová vlajková loď společnosti Samsung nedostane CM, ale nyní je k dispozici.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post