Automatizované feerer feelder, stejně jako velké plastové šrouby

jsme viděli automatizované stojanové dávkovače pro domácí zvířata, nicméně nic, co jdou tak daleko, aby se vyvinula velké plastové šrouby pro dávkování kibble.

To není první první automatický feeder Firster; Dřívější verze využila kolečka, aby dával potravu kočičí v nadměrně velké verzi. Pro zvýšení jeho první stavby se [Mathiu] rozhodla využít archimedean šroub, aby dával potravu v 5 gramech přírůstcích. Byl tu problém, i když: vhodné průmyslové šroubové náklady asi 1500 dolarů, stejně jako “spotřebitelské” verzi toho, co chtěl, byly odpadky. On ačkoli o odlévání jednoho v epoxidu však nechtěl otrávit jeho kočkovitý s podivnými chemikáliemi. On skončil s využitím polymorfu pro jeho šroub, plast, který se roztaví při 60 ° C, stejně jako je rovněž využíván ve zdravotnických prostředcích.

Elektronika vývoje jsou ARDUINO, A DS1307 Real-time hodin, LCD displej, stejně jako reléová deska napájení elektrického šroubováku motoru. Ze Demo Demo níže, jdeme do státu [Mathieu] Dejte docela pěkný automatizovaný feeder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post