4 krásné balíčky ikon pro uživatele Android

„Věc odvolání je navždy štěstí“ – to se splní ve všech aspektech života. Pokud rádi zkoušíte nové vzhled pro nastavení domovské obrazovky pomocí krásných pozadí, widgetů počasí a hodin a ikon, máme pro vás několik krásných ikon. Momentálně na svém S9+ nemám nainstalované nejméně 36 témat ikon. Často měním balíčky ikon. Některá témata ikon však vypadají tak krásně a sofistikovaně, že je někdy uplatňuji několik týdnů.

Níže jsem poskytl 4 z těchto skvělých balíčků ikon, abyste o nich mohli vědět a vyzkoušet si svůj vlastní telefon Android.

Rugos Premium

Přemýšlejte o tom jako o ikonách MiUi 8, ale s zmačkaný efekt. Rugos Premium má mnohem více než 1800 vysoce kvalitních vektorových stylů a spoustu cloudových tapet, které podporují živé tapety Muzei. Přichází také s podporou dynamických ikon pro populární aplikace kalendáře. Balíček se často aktualizuje spoustou ikon. A v době psaní tohoto článku je k dispozici pro bezplatné v obchodě Play.

[GooglePlay url = ””/]
Materialistik

MaterialIstik je balíček mnohem více než 850 vysoce kvalitních beztvarových ikon, které jsou založeny na současném konceptu Android O. Všechny ikony vypadají svěží a blízko k zásobě s malými úpravami (zejména v oddělení barev), což udržuje jejich původní tvar a identifikaci neporušený. Má také spoustu cloudových tapet a podporuje ikony dynamického kalendáře pro více kalendářních aplikací.

[GooglePlay url = ””/]
Aos

Pokud jste někdy chtěli, aby se iOS podíval na vaše zařízení Android, je to pro vás nejlepší balíček ikon. AOS používá mnohem více než 4500 vysoce kvalitních ostrých ikon stylu iOS. Nyní se nejedná o základní kopii ikon IOS, ale spíše to vyžaduje skutečné barvy a trochu ji vylepšuje, aby poskytl lepší zážitek. Má také nějaké tapety HD uložené v cloudu. Balíček ikon přijímá neustálé aktualizace a od nynějška je v prodeji.

[GooglePlay url = ””/]
Tmavý pixel

V obchodě Google Play je tucet sad ikon pixelů a všechny vypadají stejně (samozřejmě). Pokud však chcete něco jiného, ​​aniž byste rozdali pixel pohledu na vaše zařízení současně, pak je tmavý pixel balíček ikon, který musíte zvážit.

Nenechte si ujít: Vibeonkey: snadno přidejte vibrace a zvuk do jakéhokoli hardwarového klíče

Tmavý pixel je přesně jako ikony pixelů, ale nahrazuje bílou barvu v ikoně materiálem černou. Má maskování ikon pro ikony, které ještě nejsou tematické. A vývojář splňuje požadavky na ikonu do 14 dnů.

[GooglePlay url = ””/]
Také si přečtěte:

5 Akce Launcher 3 Funkce, které musíte začít používat

Jak získat postranní panel Google na novo launcher

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post