4 z nejlepších přenosných energetických bank pro zařízení Android

Když mluvíme o získání nového a mnohem pozoruhodného smartphonu, ve skutečnosti označujeme smartphone s lepšími specifikacemi. Přemýšlejte o tom, upgrade z Samsung Galaxy S5 na iPhone 5s nedává velký smysl. I když existuje celá řada chytrých telefonů Android, které si můžete vybrat, z různých OEM, máme cestu ven pro většinou zařízení Samsung, LG nebo HTC. Důvodem, proč se nakloníme k takovým populárním OEM, jsou jejich sliby a také jejich vysoká idolizace na trhu smartphonů.

Zatímco Samsung stahuje nové funkce s každou vlajkovou lodí, kterou vyrábí, HTC má tendenci zlepšovat vlastnosti budování jednotky. Na druhé straně se LG zaměřuje mnohem více na ohromující 2K zobrazení, které produkuje. Lekce, kterou se tím učíme, je, že žádný OEM není nejlepší ve všech ohledech. Stále byste mohli mít rádi, že máte spoustu světového zařízení pro Android, ale přemýšlejte o tom. Existuje mnoho aspektů, díky nimž je smartphone požehnáním nebo kletbou.

Jedním z takových aspektů, kdy téměř všechny chytré telefony nedosáhly samotné výdrže baterie. Mnoho známých smartphonů (při pohledu na vás, Samsung) má tendenci mít kratší výdrž baterie, přičemž každá nová funkce se přidá. Vzhledem k tomu, že my uživatelé stále zahrnují tato bestie specled zařízení, s úžasnými funkcemi k použití, souhlasíme s kompromisem výdrže baterie samotného zařízení. Zde se hodí přenosné nabíječky/napájecí nabíječky baterií. Dnes jsme v Droidviews shromáždili 4 nejlepších energetických bank, které jsou kompatibilní s téměř všemi zařízeními pro Android (a iOS). Každý produkt jsme zařadili do věci, na kterou vynikají. Takže, bez jakéhokoli zpoždění, podívejme se!

Nejlépe postavené

OnePlus Power Bank

10 000 mAh – cena: 31 $

Pravděpodobně nejlépe postavená přenosná nabíječka v tomto seznamu – OnePlus Power Bank. Nyní již víme o úspěchu OnePlus po jejich prvním smartphonu, OnePlus One. Společnost použila pro ten plus mnoho příslušenství na zakázku, ale toto je docela jedinečné. Důvodem, proč jsme se rozhodli, že se jedná o nejlépe postavenou energetickou banku, je kvůli jeho ohromujícímu designu a mimořádným pocitem, když se dotkne. Stejně jako dvě varianty OnePlus One, tato energetická banka přichází ve dvou různých barvách, z nichž každá je vyrytá různými texturami –

Silk White-tohle je nejlepší pro milovníky měkkých dotyků. Přídavné jméno, kterým to můžeme popsat nejtěžší, je „dětská kůže“.

Sandstone Black – pravděpodobně nejvíce hodnoceným materiálem v historii tech. Tato varianta má povrch podobný brusnému papíru, který nejen dodává skvělou přilnavost, ale také zvyšuje texturu přenosné nabíječky.

Můžete jednoduše otřesit napájecí bankou a zkontrolovat, kolik z toho zbývá v ní baterie. LED diody indikátorů jsou také docela křupavé. Tenhle je docela nepředvídatelný, protože ve skutečnosti nemá žádná tlačítka, která by k tomu přispívala jakoukoli další váhu. OnePlus Power Bank houpe dva plné velikosti USB porty, každý 1 zesilovač a jeden micro-USB port pro rychlé nabíjení.

S trochou drahé cenové skupiny lze z Amazon.com získat OnePlus Power Bank.

Vysoká kapacita

Ravpower 3. gen delux

16 000 mAh – cena: 40 $

Tento je nejdražší na našem seznamu a z dobrého důvodu. I když jsme mohli jít pro lepší možnosti, s mnohem většími kapacitami, chtěli jsme také omezit rozpočet. Power Bank Ravpower 3. Gen Delux je mnohem více než dost, aby váš tablet nabil jednou a váš telefon Android dvakrát. Takže, pokud se někdy chystáte na výlet/tábor, zkuste to vzít s sebou a už nikdy nebudete cítit žízeň baterie. 4-statusové LED vás informují o tom, kolik šťávy v něm tato zvíře zbývá. Také přenosná nabíječka Ravpower 3. Gen Delux Spouští šikovnou malou LED baterku, která je docela ostrá.

I když se tato přenosná nabíječka může zdát objemná, je to také malá. Můžete to jen zasunout do batohu a nebojte se o věc! Když mluvíme o skutečném užitečnosti, Power Bank používá uživatele dva porty USB v plné velikosti a jeden port micro-USB. Tímto způsobem můžete snadno připojit svůj smartphone Android bez jakýchkoli potíží. Tato bestie obsahuje baterii Samsung Lithium-ion, která zajišťuje více než 500 nábojových cyklů.

Celkově se můžete zmocnit 3. Gen Delux Power Bank na Amazon.com. Pospěšte si, protože je k dispozici omezená nabídka! Získejte svou jednotku hned!

Vysoce cenově dostupné

KMASHI MP816

10 000 mAh – cena: 13 $

Ano, přečetli jste si to správně. Přenosná nabíječka 10 000 MAH, která nabíjela téměř všechna vaše zařízení, přichází pouze za 13 $. KMASHI (nejsem si jistý, jak to hláskovat) není dobře známý, když musíme někomu předepsat produkt, jako je například power banka, ale s pozitivními recenzemi uživatele na Amazon.com, tento kus cenově dostupné nabíječky prostě zoufale potřeboval být na tomto seznamu. To však nemusí zaručit přežívající testy drop nebo mučení od vašeho tříletého. Balení, jak tvrdili uživatelé, byl vysoce ochranný a jednotky, které obdržely, byly prostě dobré.

Když technicky vzato, KMashi MP81null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Linksys IP CAM HackingLinksys IP CAM Hacking

Gnucitizen zveřejnila informace o Linksysess Wireless IP CAM hacking. Ukazuje se, že některé návrhy odešlete individuální jméno správce, stejně jako heslo k počítači, když Průvodce konfigurací požaduje připojení. Teoreticky by