Analytik: Apple Watch Series 4 může ovlivnit prodej celého šperkovnicového průmyslu v této sváteční sezóně

, jako kdokoli, kdo se pokusil vybrat Apple Watch Series 4 UP, dosvědčuje se, že chystá nový jablko nositelný právě teď není nejjednodušší Věc na světě a podle několika analytiků je výhled pro Apple Watch stále růžovější.

Podle CASCENCE CESURITIES se očekává, že společnost Apple během prosincového čtvrtletí prodá 10 milionů Apple Watches, přičemž tyto prodeje umožňují společnost Apple spoléhat na prodej až 9 miliard USD za rok 2018 jako celku. To je značné množství peněz a další důkaz, že nositelný Apple je možná jediný, na kterém záleží na současném trhu.

“Očekáváme, že Apple v prosincovém čtvrtletí prodá téměř 10 milionů hodinek a mohl by představovat téměř 9 miliard dolarů celkem kalendářního roku 2018,” napsal Casced Securities. „Konkurenční hodinky očekávané pro prázdninovou sezónu od Google a další pravděpodobně nebudou problémem pro Apple: zákazníci již v ekosystému Apple zůstanou u Apple Watch, aby využili kombinované funkce.“

To je úžasná zpráva pro Apple, ale ne tak úžasné pro společnosti, které tvoří tradiční hodinky, přičemž MarketWatch uvádí, že občanská banka věří, že zvýšená prodejní síla společnosti Apple a vyšší ceny zabírají stále více a více diskrečních příjmů lidí, což znamená, že existuje méně Peníze na to, aby se obešly a v důsledku toho se koupí méně tradičních hodinek.

“Tím, že za tyto produkty Vital Tech nabíjíte více, se podílí na peněžence z jiných diskrečních předmětů,” řekl Jaime Ward, vedoucí skupiny pro maloobchodní finanční skupinu Citizens Bank. “Šperky to bohužel zraní.”

Apple ve skutečnosti nikdy nevykonává prodejní čísla pro Apple Watch, ale víme, že se nadále dobře prodává. Deloitte Forecaster, Daniel Bachman, má situaci naprosto na místě a říká, že „úžasný předmět, který se má dostat pod vánoční strom, je Apple Watch, ne nutně hodinky z místního klenotnického obchodu.“

(Zdroj: MarketWatch)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 12.0.1 / TVOS 12.0.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro Apple TV

Vytvořte MacOS Mojave 10.14 Bootdable USB Flash Drive Installer, takto

iPhone XS max Ultra tenké pouzdro pro minimalistický zážitek? Zde je seznam nejlepších

Opravte problémy se životností baterie iOS 12 a procentuální odtok, tady je způsob, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.0.1 / 12 / 12.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 12.1 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone, iPad

Stáhněte si odkazy iOS 12 IPSW a nainstalujte na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post