3D dotyková aplikace měnící gesto není poškozeno ve beta iOS 11, bylo to úmyslně odstraněno

Apple má bohatou historii silných nebezpečí a pochybných rozhodnutí, která se nakonec vyplatí, i když existuje podobně mnoho případů, kde jsou Zdálo se, že Cupertino gigantic snižuje míč.

Nejaktuálnějším příkladem posledně jmenovaného by muselo být nixování zvláště prospěšné části zážitku z multitaskingu iOS.

Se zavedením iOS 10 se ti, kteří se bavili o iPhone 6S, 6S Plus, nebo nové duo iPhone 7, potěšily v pohodlí nové aplikace, které mění gesto, které využilo 3D dotykové schopnosti zařízení. Gesto umožňuje jednotlivcům obtížně stisknout na levém okraji obrazovky skočit do přepínače aplikací nebo pokračovat v přetahujícím se rychle přepnutí do další aplikace v přepínači.

Ve scénářích, ve kterých by se člověk musel neustále přepínat zpět i z nich mezi dvěma aplikacemi, by se jednalo o to, že by se jednalo o rychlejší možnost ve srovnání s zavedením přepínače aplikací s dvojitým kliknutím na tlačítko domu a také s jeho aplikací s jeho aplikací náhledy. Pokud jste se stejně jako my napojili na tuto bitovou funkci, možná se budete chtít brzy připravit.

Po nalezení nepřítomnosti dříve zmíněného gesta ve beta vývoji iOS 11, Twitter jednotlivec Bryan Irace podal radar toho, co předpokládal, že je chyba, pouze aby Apple Engineering potvrdil, že odstranění funkce bylo úmyslné.

I když rozhodnutí nemusí zaručit typ sporu, který dodržoval odstranění konektoru pro sluchátka z iPhone, je povinen prohrávat nějaké peří. Funkce je jasně užitečná, stejně jako něco, volba ji přepínat nebo vypnout může být mnohem přijatelnější pro mnoho, než aby ji zcela seke.

To znamená, že přesně pochopení toho, jak vážně Apple bere svůj styl i rozhodnutí UX, bylo to pravděpodobně učiněno po opatrném zvážení statistik využití a komentářů z mnoha zdrojů. Opět však na tom nemusí záležet na těch, kteří se vydali na gesto.

(Zdroj: Bryan Irace [Twitter])

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

NOVINKA V IOS 11: Equate s využitím Siri

Jak povolit Google Hangouts in Messages App na Mac

Stáhnout: Pokemon Go 1.37.2 pro iOS, 0,67.2 pro Android APK zavádějící

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 11 Beta 2 15A5304J Update 1 IPSW odkazy pro iPhone, iPad, iPod Touch vydáno

Stáhněte si iOS 11 beta 2 a nastavte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post