Všechna aktuální zařízení Lumia Windows Phone 8 získají upgrade Windows 10

, pokud máte v kapse sluchátko Nokia Lumia Windows Phone 8 a trápí se o tom, zda by obdržela mnohem více aktualizací, pak si můžete odpočinout, protože můžete odpočinout, protože si můžete odpočinout, protože si můžete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože budete odpočinout, protože si odpočinete, protože si odpočinujete Společnost Microsoft potvrdila, že všechna zařízení Lumia Windows Phone 8 určitě obdrží aktualizace Windows 10.

Windows 10 je stále docela docela způsob, jak se týká uskutečnění, další verzí operačního systému All-in-One Microsoft, který běží prakticky v jakékoli velikosti obrazovky, kterou na něj můžete hodit, a s obrovským softwarem, který rozhněval zákazníky tím, že neaktualizuje Windows Telefon 7 sluchátek na Windows Phone 8 V minulosti trvalo Twitter, aby se uklidnili nervy jednoho potenciálního zákazníka.

Na otázku, zda potenciální nákup Lumia 930 by ho nechalo bez cesty upgradu na Windows 10, byl uživatel Twitter KALARS07 uvítán několika dobrými zprávami oficiálním účtem Lumia Twitter. Podle tweetu, který bude potěšit srdce všech majitelů Lumia WP8, budou všechny stávající telefony s tímto označením aktualizovány, jakmile bude k dispozici mobilní verze Windows 10. Předvídatelně však neexistovaly žádné informace o tom, že by se o sadě funkcí mohla očekávat v uvedené aktualizaci, nebo určitě, až dorazí.

Když společnost Microsoft oznámila, že sluchátka Windows Phone 7 nebude aktualizována na Windows Phone 8, způsobilo to docela odpor od své skupiny věrných zákazníků. Důvodem tohoto přemístění zřejmě byly některé značné změny v jádru systému, což tentokrát na kartách není, a proto je důvod, proč Microsoft je zřejmě potěšen narazit stávající uživatele do nové verze.

Nyní, když víme, že lidé budou upgradováni, máme velmi zájem slyšet, co přinese ke stolu a kdy to bude.

Doufejme, že se mnohem více zpráv začne rozvíjet dříve než později.

Windows 10 je další hlavní verzí telefonu / tabletu / stolního systému společnosti Microsoft. A místo toho, aby uvolnil více verzí, Microsoft jde na univerzální mantru, která je v našich knihách dobrá věc a konečně přinese konzistenci napříč deskou, něco, co jsme chtěli od softwaru obrovského po dlouhou a dlouhou dobu.

(Zdroj: Lumia [Twitter])

Můžete také chtít vyzkoušet:

Microsoft poskytuje nahlédnutí do budoucích rozhraní Windows Phone a Xbox [obrázek]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple potvrzuje, že někteří jednotlivci pro iPhone dostali varování ohledně varování ohledně sledování airtagů, nabízí dočasnou opravuApple potvrzuje, že někteří jednotlivci pro iPhone dostali varování ohledně varování ohledně sledování airtagů, nabízí dočasnou opravu

Apple ověřil, že někteří lidé trpí výstrahami Phantom Airtag, což je spustí k hledání sledovačů, které neexistují. Problém je vyvolán systémem, který má zajistit, aby lidé nebyli pronásledováni někým, kdo