Apple se údajně nastavil na minimalizaci spoléhání se na Samsung přesunutím výroby procesorů A6X do TSMC

Apple údajně činí významný krok k tomu, aby navíc minimalizoval jeho spoléhání se s hořkým soupeřem Samsungem přesunutím produkce procesoru A6X od jihojorského založeného založeného společnost. Spekulace byla v posledních několika měsících v posledních několika měsících obklopující možný posun ve výrobních partnerstvích, přičemž se vyrábějí myšlenky, že Apple má koncový gól v dohled nad odstraněním veškeré své služby od Samsung z evidentních důvodů.

Zprávy z Tchaj -wanu uvádějí, že společnost se sídlem v Cupertinu je připravena předat výrobní smlouvu na čipy A6X na TSMC. V posledních měsících roku 2012 jsme viděli významné znaky, které naznačují, že profesní vztah mezi Apple a Samsung se týká organického konce a krok, který umožňuje největší světovým výrobcům polovodičů zapojit se do výroby procesorů A6X, který je absolutně prokazuje jejich záměr.

Pověsti také naznačují, že nové partnerství uvidí v prvním čtvrtletí letošního roku obě společnosti probíhat procesem výroby. Pokud se vše plánuje, pak jsme mohli vidět rozkvět vztahu, se spekulacemi, které by naznačovaly, že Apple by mohl mít zájem dostat se do čtyřjádrových výrobních procesorů TMSC pro zařízení, jako je iPad a jejich skutečná fyzická televize, pokud se to někdy týká uskutečnění.

Upřímně řečeno, rozhodnutí pokusit se odstoupit od Samsungu by nemělo být opravdu úžasné překvapení pro ty, kteří se dívají zvenčí. Apple a Samsung se podílejí na pozoruhodně komplikovaném legálním hádání nad různými údajnými porušeními patentu, která přesahovala na více kontinentech a vedlo k tomu, že obě společnosti byly silně pokárány. Přestože je Samsung zřízen tak, aby poskytoval své služby displeje a procesorů prostřednictvím různých zbraní značky, musí být stále těžké mít tolik spoléhání se na společnost, se kterou budete i nadále v legálním plivaném.

Bez ohledu na okamžitý směr, který Apple přichází s výrobou svých procesorů, jsou zvěsti stále silné, pokud jde o potenciál, aby Apple začal produkovat své vlastní SOC v budoucnu, než aby se spoléhal na externí entity, aby byl schopen udržet krok s jejich vlastními požadavky.

(přes 9to5Mac)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post