Přidejte přetrvávající předpovědi počasí do zásobníku Android s oznámením počasí

, moji přátelé věří, že nejsem snadný člověk, se kterým se musíme vycházet, protože jsem často zmatený tím, co chci. Možná mají pravdu. Dovolte mi, abych vám dal příklad. Miluji widgety – ty honosné kousky užitečných informací, které často vidíte domácí obrazovky Android zbožňované. Už jste se někdy podívali na Widget Clock & Weather HTC Sense? Je to naprosto nádherné! A tyto animace počasí při odemknutí obrazovek to udělejte mnohem žádoucí. Widgety však stále běží na pozadí a konzumují RAM, vypouštějí drahocennou baterii rychleji, než co bych chtěl. Takže widgety jsou špatné, hm? Ale chci zůstat krok nad prognózou mé polohy! Možná bych měl použít aplikaci pro počasí – ale počkejte, nechci vystřelit aplikaci pokaždé, když chci zkontrolovat aktuální teplotu; To je příliš primitivní, mám rád informace, které jsou snadno dostupné … získáváte můj názor?

Zajímavá část je, že nejsem jediný s tímto dilematem. Pro platformu smartphonu, jako je Android, se widgety podobá páteři, ne -li samotnou základnu. Chcete někomu prodat aplikaci? Ukažte jim, jaké úžasné widgety obsahují. Chcete někoho zapůsobit na někoho s výběrem odpalovače? Widgety na záchranu! Vzpomínám si, že jsem si koupil Launcher Pro v den, kdy byl Éclair nejnovější a největší, jen proto, že placená verze obsahovala některé opravdu úžasné widgety. Takto funguje mysl příležitostného uživatele. Androids však nikdy nebyl uznán za výjimečnou výdrž baterie, a zatímco Google si může myslet na projekt RoadRunner, jedním z nejčastějších návrhů, které najdete kdekoli, aby se zvýšila čas baterie, je přestat používat widgety. Nevýhodou je skutečnost, že vám bude chybět ty malé kousky, které byste považovali za samozřejmost, a ve skutečnosti budete muset aplikaci vystřelit pokaždé, když se chcete podívat na předpověď počasí. To je místo, kde oznámení počasí obnovuje rovnováhu.

V podstatě je to widget, který neběží na domovské obrazovce, ale místo toho zabírá odstín oznámení, zobrazuje teplotu vaší současné polohy (nebo jakékoli umístění podle vašeho výběru), rychlost větru, vysokou/minima pro den a 4- Denní prognóza, navezená z Yahoo! Počasí. Neexistují žádné fantastické animace nebo grafika – prostě prosté staré ikony a užitečná data – díky tomu je aplikace mnohem vhodnější ve srovnání s jakýmkoli jiným konvenčním widgetem podobně.

Počasí oznámení přichází s několika nastaveními, se kterými si můžete hrát, i když tam není nic pozoruhodného. Umístění lze ručně definovat nebo nastavit na automatické detekce, jednotky mohou být přepnuty mezi metrickou a imperiální, můžete změnit interval revitalizace a vybrat, zda zobrazíte nebo ne zobrazení čtyřdenní prognózy.

Aplikace je novým doplňkem do obchodu Google Play a je v aktivním vývoji, protože jsou již za pár dní na druhé verzi. Poskytněte to, pokud provozujete Android 4.1 nebo vyšší – je to funkční, zdroje přátelské, vypadá dobře a skutečnost, že je zdarma, neublíží ani trochu.

(Zdroj: Oznámení počasí pro Android v obchodě Play)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro Android a prozkoumat mnohem více aplikací pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post