iOS 9, WatchOS 2 Final získává datum vydání

Pro následovníky toho, co Apple dostane, byl to obrovský den a určitě pro samotný podnik. Dnes jsme objevili iPhone 6s a iPhone 6s Plus, iPad Pro a iPad Small 4, Apple TV 4 s TVOS a také nové příslušenství Apple Watch, stejně jako by to nestačilo, když jsme objevili, kdy jsme objevili, kdy jsme objevili K nadcházejícím vydání softwarové aplikace pro iOS 9 – 16. září, pro ty, kteří se diví.

Obrovské nové vydání společnosti Apple se obvykle objevují společně s novými iPhone, avšak s iPhone 6s a iPhone 6s Plus kvůli půdě 25. září bude nový iOS 9 propuštěn veřejnosti o celý týden dříve. Aktualizace bude zcela zdarma ke stažení pro všechny iPhony i pro iPady, které ji podporují, a také bude nabízena v určitém okamžiku 16. září, i když Apple neodhalil čas, kdy to znamená přehnat obrovské Přepínač však bude pravděpodobně v typickém 10:00 Pacifiku.

S vydáním iOS 9 přináší Apple do stolu poněkud několik nových funkcí, zejména pokud se natočíte, abyste vlastnili iPad Air 2 nebo jeden z nových iPadů, které budou vydány koncem tohoto roku. Multitasking s rozdělenou obrazovkou je jedna funkce, která se objeví po letech, kdy se objeví na výpisech uživatelů, a také na programu je také řada vylepšení založených na Siri. Vylepšená procházka Spotlight nyní obsahuje návrhy Siri, stejně jako Siri se dokonce pokusí předvídat, které aplikace a kontakty budete chtít interagovat v závislosti na prvcích, jako je umístění, denní doba a to, zda jste propojeni s Bluetooth příslušenství nebo sluchátka.

Když se příští týden objeví iOS 9, měli by si jednotlivci všimnout, že instalační trápení iOS 7 a iOS 8 chybí, když se Apple podaří snížit množství oblasti potřebné k nastavení. To bude obrovské vylepšení pro ty s menšími zařízeními schopností, stejně jako iOS 9, dokonce odinstalují a poté znovu nainstalují aplikace, pokud opravdu nemá dostatečnou oblast pro provádění upgradu.

Zatímco nové verze hardwaru iPhone i iPad vždy zachytí představivost, účinek iOS 9 by neměl být podceňován, a také 16. září je, kdy si to jednotlivci budou moci vyzkoušet sami.

Spolu s iOS 9, Apple vydá také WatchOS 2 a přináší s sebou komplikace třetích stran, nové tváře pohledu a mnoho významných ze všech nativních aplikací mimo jiné vylepšení. Pokud jste nositelem Apple View, pak má WatchOS 2 schopnost radikálně modifikovat svou užitečnost, i když návrháři bude trvat čas, aby dohnali a uvolnili aktualizace softwarových aplikací, které využívají jeho nové funkce.

S týdnem na to nemají moc času na to, aby se připravili.

Rovněž byste měli rádi pokladnu:

WatchOS 2 gm ke stažení pro Apple View vydáno

Stáhnout iOS 9 GM, iOS 9.1 Beta 1 pro iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 9 GM a také nastavte na iPhone 6, 6 Plus, 5S, 5C, 5, 4S, iPad, iPod touch [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post