Stáhnout Oppo Reno A WALSKY (FULL HD)

OPPO Smartphony Reno skončila velkým úspěchem vzhledem k tomu, že jeho zavedení. Přispěl k úspěchu a podnikání představil Reno A do sestavy. Oppo Reno A je miniaplikace středního rozsahu s mírným hardwarem. Když už mluvíme o tom, máme dnes pro vás všechny tapety. Rozlišení je normální 1080 x 2340 pixelů a poměr prvků 19,5: 9.

Oppo Reno A je vybaven slušným SOC, bohatým RAM, vynikající obrazovkou pro svůj segment, mimo jiné v pořádku baterie. Než dokonce předpokládáte, ne Reno A nezahrnuje žraločí ploutve nebo vyskakovací kameru. Místo toho se zbavuje zářezu vody, která se hodí do přední vačky. Zajímavé je, že zadní část Oppo Reno A připomíná nějaký ovocný telefon minulosti! A před kontrolou svých specifikací si v normálním způsobem stáhneme tapety Oppo Reno a tapety.

Oppo reno a tapety

Rychlý pohled sám o sobě stačí k určení oppotan a tapet. Stejně jako v, je okamžitě zřejmé, že tapety pocházejí z Gadget Reno, kteří přemýšlejí o tapetách ze série, a také se cítí mnohem více či méně podobně. Tapety vypadají bohaté i živé. Opět platí, že Full HD+ (1080 x 2340 px) je rozlišení. Poměr prvku je opět 19,5: 9.

Chcete -li stáhnout tapety Oppo Reno, stačí kliknout na odkaz Google Drive uvedený níže (původní kvalita: PNG). Nebo jinak jděte do galerie tapet. Také si nepamatujte, abyste si vzpomněli na exkurzi naší sbírky tapet na zásoby.

Stáhněte si tapety Oppo Reno A Stock

OPPO-reno-a-stock-wallpapers.zip

Získejte všechny tapety
OPPO reno a specifikace

AMOLED, Voda odporuje, 6 GB RAM

Přední strana Oppo Reno A. dominuje 6,4 ″ Full HD+ AMOLED. Obrazovka, jak bylo zdůrazněno dříve, je zářez s velmi malými rámečky a také trochu brady. Panel AMOLED je zajištěn Gorilla Glass 5. Udržování, které říká, že skener otisků prstů pod displejem je vložen do obrazovky pro biometrickou ověřování.

Čipová sada Snapdragon 710 společnosti Qualcomm má na starosti výkonu. Ve spojení se SOC je Adreno 616 GPU. Pokud jde o Ram, dostaneme 6 GB jednotku. Úložiště vnitřních služeb je velkorysé při 128 GB. Oppo Reno je spíše osvěžující, je licencován pro odolnost proti vodě a odolnost proti prachu.

Fotoaparát

Základní dvojitý 16MP + 2MP (hloubkový senzing) vačkový systém je uveden na Oppo Reno A. na přední straně, Oppo Reno A Homes A 25MP selfie kamera. Zadní i přední vačky jsou schopny nahrávat videa v rozlišení až 4K @ 30 FPS, jakož i FHD @ 30 FPS.

Android verze a napájení baterie

Overpo na míru OPPO, které se nazývá ColorOS 6, běží Oppo Reno A (při startu), který je založen na Android 9 Pie. Pokud jde o baterii, je v Oppo Reno A. zapečetěn systém OKISH 3600 MAH

Stáhnout také:

Tapety Nokia 6.2

Redmi K30 5G tapety

Tapety Samsung Galaxy A70 & A70S

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post