Po hrubé historii je Essential Thenting

Essential Products je kontroverzní společností, která se někdy zvažovala, že byla vytvořena, a nyní je potvrzeno, že společnost chodí mimo podnikání. Založil ji Andy Rubin, který měl mnohem víc než jeho spravedlivý podíl na kontroverzích a nic z toho nepomohlo výrobci platuringového telefonu.

Essential se nyní zcela uzavírá a říká, že to prostě nemělo ponětí, jak dostat svůj další smartphone z laboratoře a do rukou zákazníků. GEM byl předveden loni v srpnu, ale nikdy neuvidí denní světlo.

Navzdory našemu nejlepšímu úsilí jsme nyní vzali GEM, pokud můžeme a bohužel nemáme jasnou cestu k jeho doručování zákazníkům. Vzhledem k tomu jsme učinili tvrdé rozhodnutí zastavit operace a vypnout zásadní.

Společnost byla kolem s ohledem na to, že rok 2015 a byl založen poté, co Andy Rubin opustil Google. Později jsme přesně zjistili, proč odešel, s obviněními z sexuálního zneužití ho trápily. Když odešel, vzal obrovskou výplatu, něco, co s nikým jednotlivcem kromě něj nešlo dobře.

V rámci zániku Essential již ti, kteří používají telefon PH-1, již nebudou dostávat aktualizace bezpečnosti.

V rámci společnosti Wind Down je aktualizace bezpečnosti pro PH-1 vydaná 3. února poslední aktualizací týmu Essential Software. Váš PH-1 bude i nadále fungovat, ale nebudeme poskytovat žádné další aktualizace ani zákaznickou podporu. Aktuální uživatelé Newton Mail budou mít přístup ke službě do 30. dubna 2020.

To, zda Essential bude chybět nebo ne, záleží na jedné věci a pouze na jedné věci – ať už jste byli někdo, kdo tam pracoval nebo ne. Je nepravděpodobné, že by to někdo mimo společnost bohužel bude chybět.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak používat RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Útěk z vězení iOS 13.3.1 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Stahování: iOS 13.4 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA a iPados 13.4 Beta 1

Stahování: iOS 13.3.1 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA a iPados 13.3.1 vydané pro kompatibilní zařízení

Downgrade iOS 13.3.1 na iOS 13.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Stáhnout Checkra1n iOS 13.3.1 IPA útěk z vězení, tady je, jak [0.9.8 beta]

IOS 13/13.2.2 Seznam kompatibility útěku z vězení pro checkra1n

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post