3.-gen Amazon Echo Dot klesne na pouhých 24,99 $ před Prime Day [Původně 50 $]

Amazon’s Echo Dot je v současné době k dispozici za poloviční cenu, takže je to jen 24,99 $. Pro ty, kteří stále čekají na ranní kávu, to znamená, že Echo Dot se obvykle prodává za 50 $.

Tato dohoda zahrnuje všechny tři barvy – Heather Grey, Garcoal a Sandstone – a je pro poslední třetí generaci inteligentního reproduktoru.

Koupit: Amazon Echo Dot 3. generace od Amazonu: 24,99 $ | Původní cena: 50 $

S každoročními slavností Prime Day Amazon zahájí příští týden, kdy jsme očekávali nějaký velký prodej Echo Dot v té době. Neočekávali jsme, že budou tak brzy zahájit, a to je dohoda, kterou neočekáváme, že příští týden uvidíme lepší. Takže s ohledem na to, pokud hledáte schopný, ale malý inteligentní reproduktor, je to pro vás.

Větší, lepší zvuk – pár s druhou ozvěnou tečkou (3. gen) pro bohatý stereo zvuk. Naplňte svůj domov hudbou kompatibilními zařízeními Echo v různých místnostech.
Připraveno k pomoci – Požádejte Alexa, aby přehrála hudbu, odpovídalo na otázky, přečetlo zprávy, zkontrolovala počasí, nastavilo alarmy, ovládala kompatibilní inteligentní domácí zařízení a další. Echo Dot se vyvíjí kolem vašeho soukromí. Stisknutím tlačítka mikrofonu můžete mikrofony odpojit.

Nová Echo Dot byla vylepšena během předchozích generací, zní to lépe než kdy jindy. Můžete jej také spárovat s druhou ozvěnou tečkou pro úžasný stereo zvuk. Bez ohledu na to získáte přístup k mnohem více 50 000 dovedností Alexa, které jsou na kohoutku. Jsou to ti, kteří opravdu činí ozvěnou sílu, se kterou je třeba počítat, a my intenzivně navrhujeme, aby je vzali na točení.

Zde se také postará standardní věci inteligentních reproduktorů. Alexa je vždy k dispozici, aby odpovídala na otázky nebo interagovalo se stávajícími inteligentními nastaveními domova, a můžete samozřejmě poslouchat hudbu prostřednictvím Spotify, Apple Music, Amazon Music a dalších.

Milujeme naši ozvěnu a jsme si jisti, že budete také.

Můžete také chtít vyzkoušet:

IOS 13 Beta 1 profil ke stažení zcela zdarma spolu s iPadosem 13 bude k dispozici letos v červenci, potvrzuje Apple

iOS 13 beta 1 ota konfigurační profil a iPados 13 ke stažení ještě není vydáno, tady je proč

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13 veřejné beta 1 datum vydání ke stažení ohlášeno spolu s MacOS 10.15, TVOS 13 Public Betas

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 13 beta 1 stáhnout odkazy IPSW, OTA Update a IPADOS 13 Beta 1 pro iPhone a iPad

Stáhněte si iOS 13 Beta 1 IPSW odkazy a instalace na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post