Povolit stereo reproduktory na OnePlus 6T

dvojité stereofonní reproduktory byly věcí, protože HTC to poprvé přinesl. Společnost Motorola to poprvé popularizovala mezi chytrými telefony rozpočtu s Moto G2. Protože poté byla Dominance Motorola v sekci rozpočtového plánu nahrazena Xiaomiho a na dvojí reproduktory nebyly obrovské. Potom Apple nakonec skočil na palubu a také dvojité stereofonní reproduktory, které skončily tím, že byla opět alespoň mezi vlajkovými loděmi. To byla situace již asi 2 roky a mnohem více. Každá vlajková loď OnePlus se i dosud nadále zjistila s jediným reproduktorem směřujícím do dna. OnePlus 5, OnePlus 5T, OnePlus 6 a nyní OnePlus 6T. Dokonce eliminovali konektor pro sluchátka a přesto nemohli objevit oblast pro dalšího reproduktoru. Naštěstí silná podpora sousedství pro tyto gadgety zaručila, že můžete povolit dvojité stereofonní reproduktory ručně.

OnePlus 6t stereo reproduktory mod

Technika je využít sluchátka jako sekundární reproduktor. Sluchátko samozřejmě není téměř tak hlasité nebo fantasticky znějící jako skutečný reproduktor. Nebylo to naznačováno, že se koneckonců používá jako reproduktor. Pokud byste měli ručně zvýšit jeho výstup jeho šumu mimo bod, s nímž se hardware může snadno vypořádat, můžete dokonce skončit poškozením sluchátka. Toto je problém, který mnoho lidí odhaluje při přemýšlení o takových modech.

Jak jsme řekli, pokud ručně nezasahujete, vaše sluchátko je docela bezpečné. Návrháři těchto modů to zaručují. Acervenky, návrhář modu, který umožňuje stereofonní reproduktory na OnePlus 6T, to také zmiňuje. Tento návrhář je rovněž odpovědný za stereofonní reproduktorový mod pro OnePlus 6.

Stejně jako všechny ostatní stereo mody pro předchozí gadgety OnePlus, jako jsou OnePlus 6 nebo OnePlus 5/5T, je Acervenky’s Mod pro OnePlus 6T rovněž Magisk Mod. To znamená, že váš OnePlus 6T bude muset být zakořeněn prostřednictvím Magisk.

Původní stereo reproduktorový mod byl vyroben pro OnePlus 3T Magura320. Poté byl přenesen, aby pracoval s OnePlus 5 dalším XDA Dev Ram4U FerFings. Bylo to, když znovu přizpůsobil práci s OnePlus 5T seniorem XDA Andrizmitnickem. Acervenky připisuje těmto devs za jeho mody pro OnePlus 6 a také pro OnePlus 6T.

Poznámka-Výchozí úrovně hlasitosti, které tento mood nastaví pro sluchátko, jsou bezrizikové a neměly by jej poškodit. Přesto to ani my, ani designér nemohou ujistit. Je to riskantní krok, stejně jako jste ten, kdo je zodpovědný, pokud se rozhodnete ho vzít.

Požadavky

Zakořeněné OnePlus 6t

Kyslík OS

Magisk

Stažení

OP6T-STEREO_MAGISK_V2.ZIP

OP6T-STEREO_MAGISK_V2_BOOSTED.ZIP

OP6T-STEREO_MAGISK_V2_EXTREME.zip

Jak povolit stereofonní reproduktory na OnePlus 6

Stáhněte si kohokoli z modulů Magisk z výše uvedených odkazů.

Otevřete Magisk Manager a přejděte do sekce modulů pomocí boční zásuvky nabídky.

Zde klepněte na tlačítko plovoucí+dole.

Přejděte na stažená data ZIP a vyberte je, abyste je nastavili.

Restartujte gadget pro úpravy, aby se projevily.

Zdroj: XDA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post