Máma všech pásových brusek

Zdá se, že všichni jsou stavební pásové brusky v těchto dnech. Můžete věřit, že Jeremy Schmidt] Jen doufá, že na kapelu, nicméně bys se mýlil. Dva roky vzal dva roky, aby ve stylu dokonalého páskového brusu pro jeho potřeby. Teď se vyvíjel jeho dokonalou bestii, stejně jako musíme říci, je to spíše působivá!

[Jeremy] viděl brusky, které mohou naklonit, nicméně většina z nich nakloní celý stroj, včetně stolu. Navrhl stroj s nezávislým stolem. To znamená, že pás může být vložen do jakéhokoliv typu úhlu, zatímco stůl zůstane plochý. Dosáhl některé skutečně fascinující dokončení s programem mletí na 45-stupňovém úhlu k obrobku.

Žádný vývoj není bez problémů. V případě [Jeremyho] případu stavěl krabici, která působí jako přijímač pro stroj, stejně jako stoly. Rutinní Square trubka akcie nebyla dostatečně tuhá, takže bar byla metoda jít. První pokus o budování krabice vedlo k pokřtěpové trubce, protože napětí svařování. [Jeremy] byl druhý čas opatrnější, pohybující se od sekce do sekce čtyř svarů. To udržel teplo od budování, stejně jako krabice zůstalo rovně.

Konečným výsledkem je neuvěřitelně tuhý stroj, který rozhodně vydrží cokoliv, co je to [Jeremy].

Pokud chcete vidět více pásových brusek v práci, zkontrolujte bruska pásu bob], nebo [Mike’s] konverze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post