Téma vánočního substrátu: Dárek na svátky!

Tento Vánoce ozdobte svůj domov a domovskou obrazovku. Získejte vánoční téma pro substrát z obchodu Play zdarma!

Pro ty z vás, kteří slaví Vánoce, vývojář Pierx nedávno sdílel velmi zvláštní téma. Přicházejí prázdniny a mnoho lidí se na tuto příležitost připravuje. Zatímco se někteří zaměřují na zdobení svých domovů, technická nadšenec miluje přizpůsobení svých mobilních zařízení. Proto dnes mluvíme o úžasném tématu vánočního substrátu!

Co je to substrát?

V našich předchozích článcích jsme již hovořili o substrátu, které vřele doporučujeme odhlásit! Stručně řečeno, jedná se o motor s otevřeným zdrojovým kódem, který vám umožní úplně změnit vzhled vašeho zařízení. Požadavky se mohou změnit v závislosti na zařízení a operačním systému, proto doporučujeme odkazovat na propojené články. Navíc je v současné době možné jej použít bez přístupu root na Oreo pomocí doplňku Andromeda. Mějte na paměti, že jej budete muset nejprve povolit z počítače a máme k tomu praktický tutoriál. Krok však nebude vyžadován na zařízeních Samsung. Nyní se podívejme na téma vánočního substrátu!

Články a zdroje

10 nejlepších témat substrátu pro zařízení Android

8 nejlepších témat substrátu pro zařízení Samsung

Proč je Andromeda pro substrát můj nejlepší nákup?

Přehrávání odkazů

[GooglePlay url = ””]
[GooglePlay url = ””]
Téma vánočního substrátu

Téma vánočního substrátu byla původně vydána v roce 2017 a nyní dostává svou druhou verzi. V důsledku toho můžete nyní používat i na Android Pie. Hlavním cílem je ve skutečnosti zpřístupnit toto téma pro co nejvíce lidí. Mějte na paměti, že se nejedná o samostatný balíček, ale má se kombinovat s jinými tématy. Pierx vydal na své stránce Play Store několik zajímavých návrhů, takže je doporučujeme zkontrolovat. V opačném případě můžete také odkazovat na ty, které jsme uvedli v našich vyhrazených článcích propojených výše.

Když už mluvíme o jazyce designu, můžeme si hned všimnout kreslených prvků rozšířených po celém rozhraní. Nejprve byly ikony systému nahrazeny ikony Christmassy. Navíc u aplikací, které používají stříkací obrazovku, bude konvenční ikona aplikace nahrazena tematickými dekoracemi. A konečně, stojí za zmínku, že téma vánočního substrátu se dokonale kombinuje s dalšími průhlednými tématy, zejména pokud si vyberete správnou tapetu.

Stáhnout a kompatibilita

Téma je k dispozici zdarma v obchodě Play, hlavním požadavkem je mít rámec substrátu. Pokud jde o kompatibilitu, téma vánočního substrátu podporuje zařízení Google a Samsung. Kromě toho jej budete moci použít na většině vlastních ROM AOSP. Pro konkrétní požadavky můžete také zkontrolovat oficiální popis. A konečně, jak je uvedeno v předchozí sekci, nezapomeňte si pečlivě vybrat pěkné základní téma, které co nejvíce využije z tématu vánočního substrátu!

[GooglePlay url = ””]
Přečtěte si dále: Android Mýty a fakta: Bustování 10 městských legend

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post